Aktualizováno 19.5. 2017 16:06

SPROSTÁ ISSOVÁ I DVOUBAREVNÝ CINA: Jsou zralí do cvokhausu? Takhle v zákulisí vyváděli účinkující Tvojí tváře!

Zdroj: TV Nova

Dobrá nálada a spousta vtípků, tak by se dalo charakterizovat zákulisí známe televizní show Tvoje tvář má známý hlas. Co ale se soutěžícími provede 12 týdnů stresu a izolace? To vás dostane! Kdo je nejvíce zralý na psychiatra a komu už naopak není pomoci? O tom se můžete právě přesvědčit.

V rámci uzavřeného kolektivu lidí, kteří spolu tráví mnoho času, snadno vzniká ponorková nemoc. Objevuje se zejména tam, kde není možné kontakt s ostatními členy skupiny alespoň krátkodobě přerušit. Při této nemoci dochází zejména ke slovním útokům nebo i k fyzickému napadení druhé osoby, a to proto, že je svým chováním nesnesitelná. Své o tom ví Ondřej Ruml, který si rád bral své kolegy na paškál.

V exkluzivním videu ze zákulisí se můžete přesvědčit, že soutěžící touto nemocí rozhodně netrpěli. Ba naopak! Vypadá to, ako by neustále konzumovali stimulační a povzbuzující látky. Protože není možné, aby byli v tak dobré a pozitivní náladě po celou dobu natáčení. Některé z nich pravděpodobně čeká návštěva odborné pomoci, protože zcela ztratili pojem o okolním světě. Jak jinak vysvětlit, že Aleš Háma považoval Ondřeje Rumla za svého otce?


Honzovi Cinovi se ze stresu sloupala kůže na obličeji a vzdává se herectví! Oznámil, že se chystá pracovat v restauraci, kde se stane číšníkem! Proč? To se dozvíte z videa! Zjistíte také proč Martha Issová konzumuje nápoj s lidskými zuby!

 

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE
:
TO VÁS PŘEKVAPÍ: Jaký byl nejsledovanější moment finálového večera Tvojí tváře? Vyhlášení vítěze to nebylo!

MILAN PEROUTKA OTEVŘENĚ: Ženy neřeším, jsou pro mě až na druhém místě. Co je pro něj důležitější??!!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama