PŘEKVAPENÍ PRO FANOUŠKY: Robert Jašków zapřemýšlel o změně kariéry!

Aktualizováno 9.10. 2018 11:40
Zdroj: TV Nova

Kdo by to do mužného Roberta Jaškówa řekl. Oblíbený herec, kterého mají diváci kvůli jeho rolím zaškatulkovaného jako typického záporáka, se umí pěkně odvázat. V show Tvoje tvář má známý hlas se stal diváckým oblíbencem! Neuvažuje náhodou o změně profese?

tvoje tvář má známý hlas

V každé řadě Tváře je někdo, kdo se dá nazvat pojmem „likvidátor“. Obvykle je to muž, který s vylosovaným interpretem provede něco, čemu se dá říkat umělecká poprava. Diváci mohou vzpomenout na Petra Rychlého, Mirka Etzlera, Tomáše Matonohu či v porotě sedícího Aleše Hámu. I aktuální řada svého likvidátora má - Roberta Jaškówa.

Ten si už vzal do parády Meryl Streep, Dianu Ross nebo aktuálně Willa Smithe. „Byl to nadlidský výkon to umluvit a zatancovat,“ vyhrkl ze sebe Bob po svém vystoupení. „Málem jsem se zabil o ty zvony,“ popsal trable s modrou teplákovkou, která je pro klip typická. „Vždyť vypadám jako panáček Michelin. Nejsem dvakrát hubeňour, jsem přeci jenom méďa,“ porovnal Robert své fyzické predispozice s útlým Fresh princem z Bel Air.

Rozený bavič z Filadelfie Will Smith začínal na začátku 90. let ve veleúspěšném seriálu Fresh Princ. Postupem času do svého repertoáru přidal i hudbu. Nezkusí Robert Jašków něco podobného? „Will moc nezpívá, spíš rapuje. Já radši zůstanu tam, kde jsem. Ve skutečnosti v muzikálech zpívám i tancuji,“ prozradil na závěr.

 

Na celý díl fenomenální show se podívejte zde!
Show Tvoje tvář má známý hlas nezapomeňte sledovat zase příští sobotu 13. října od 20:15 na Nově.


Maci