Aktualizováno 28.5. 2017 12:45

TEN MU TO NATŘEL: Milan Peroutka totálně zahanbil portugalskou hudební hvězdu!

Zdroj: TV Nova

Celé publikum dostal do varu portugalský zpěvák se svou proměnou v Miku. To ale nikdo z nich neviděl Milana Peroutku, který ztvárnil stejný song v české verzi Tvojí tváře. Oba za svůj výkon vyhráli, ale kam se hrabe na našeho Milana! Podívejte se a sami posuďte, kdo byl lepší!

Anglický muzikant Mika se nejvíce proslavil svým songem z roku 2007 Grace Kelly, který napsal z frustrace. Písnička se inspiruje mnoha motivy, například filmem Děvče z venkova, ve kterém hraje herečka Grace Kelly (za tuto roli získala Oscara). Mika taky naráží na to, že producenti z něj chtěli udělat nového Freddieho Mercuryho, zesnulého zpěváka legendární skupiny Queen. Proto zpívá: „So I try a little Freddie“ (v překladu: Tak zkusím být trochu jako Freddie).
Miku už v roce 2012 ztvárnil portugalský hezoun Fernando Fernandés v zahraniční Tvojí tváři a na plné čáře vyhrál. Muž v upnutých oranžových kalhotech a světle modrém tričku učaroval všem. V soutěži skončil celkově druhý za televizní herečkou Lucianou Abreu. Nutno podoktnout, že zpěvák s uměleckým jménem FF je v mnoha pohledech podobný Peroutkovi. Tehdy začínají hvězdička, pohledný, charismatický se spoustou sex-appelu.

Reklama

Do čtvrtého kola třetí série Tvojí tváře si Milan vylosoval Miku. Už v předešlých dílech ukázal, že je skvělý herec a zpěvák. S kudrnatým sestřihem, červeným svetrem, ve kterém pořádně vynikalo jeho vypracované tělo, neskutečně zabodoval! Jeho vystoupení sklidilo nejen u jeho fanynek, ale také u poroty obrovský ohlas! „On má rozsah pět oktáv a to není v showbyznysu úplně běžné a ty jsi to tady odpálil,“ okomentoval celé Milanovo vystoupení Janek Ledecký. Zdá se, že Mika je prostě předurčen k vítězství. Jak Milan, tak Fernando s ním opanovali soutěž.

Nyní můžete porovnat obě vystoupení, kdo předvedl známý song Grace Kelly od zpěváky Miky lépe?

Anketa

Které vystoupení se vám líbilo více?

Hlasovalo 1019 lidí.

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE NEJ! Kdo vyhrál velkou anketu o diváckého vítěze Tvojí tváře? A kdo je na dalších místech?

TO VÁŽNĚ? Slušňák Milan Peroutka prozradil, o čem sní. Je to úchylné!
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama