Publikováno 14. 5. 2017

TATIANA VILHELMOVÁ je vítězkou třetí řady Tvojí tváře: Jaké jsou její pocity těsně po výhře?

Zdroj: Nova.cz

Ano, po 12 týdnech oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas jsme se dočkali vítěze, tedy spíše vítězky. Stala se jí herečka Tatiana Vilhelmová! Jaké jsou její bezprostřední pocity po vítězství?

tvoje tvář má známý hlas

Reklama

 

 

"Cítím se krásně, ale asi jsem to ještě nepřijala, jsem trošku zpomalenější." Tak popsala Tatiana Vilhelmová své pocity bezprostředně po vyhlášení.Během 11 kol soutěže se Tatiana statečně zhostila všech výzev. Mezi nimi byli například Madonna, Adele, Kate Hudson, Hana Hegerová, Barbra Streisand, Sex Pistols, Jamiroquai, Maria Callas, Ciara, LunchMoney Lewis nebo vystoupení Jacksons 5, se kterým zvítězila. Ve finále na ni ale čekal tvrdý oříšek v podobě Zuzany Navarové. Její píseň Andělská je založena jen čistě na zpěvu a není na ní nic hereckého. Žádná chyba se tak neschová a neztratí v aranžmá, které je v tomto případě opravdu prosté.

 

• JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Metallica, Black Eyed Peas i Michael Jackson!

 

Nova.cz

Diskuze

15.5. | 07:42 Honza Juráň
1
Náhlasit nevhodný komentář
Průběžné i celkové výsledky, přehledné informace o proměnách najdete jako u každé série na: http://surpanblog.cz/rubriky/jen-se-vykecam/prubezne-vysledky-poradu-tvoje-3
15.5. | 01:35 Marika Bartošová
16
Náhlasit nevhodný komentář
Když jim to dělal takový problém dávat body tak měli tuhle řadu nechat na divácích televize a publika a ne na sobě výsledky nesouhlasím!!!!!!!!
15.5. | 00:12 Olga Tatíčková
24
Náhlasit nevhodný komentář
Myslím si, že určitě měl vyhrát Milan Peroutka, byl tisíckrát lepší, třeba toho M. Jacksona vystřihl bravurně!!!!! Táňa Vilhelmová je výborná herečka i zpěvačka nebyla špatná, ale nevím jak to porota posuzovala, nemohla jsem tomu uvěřit, že nevyhrál.
14.5. | 23:28 Eva Slobodníková
27
Náhlasit nevhodný komentář
Taťáně určitě blahopřeji,její výkony byly vynikající,nic méně si myslím a určitě nebudu sama,že vítězem se měl stát Milan Peroutka.Jeho výkony byly neuvěřitelné,velkolepé a excelentní.
Reklama
reklama