VIDEO: Berenika Kohoutová kvůli Tvojí tváři zmáčkla Cinu! Co se od něj nutně potřebovala dozvědět?

Aktualizováno 1.8. 2017 10:55
Zdroj: Nova.cz

Proč Berenika Kohoutová „mučí“ Jana Cinu? Může za to show Tvoje tvář má známý hlas! Sympatická herečka a zpěvačka s oblíbencem druhé řady Tváře často vystupuje, a tak k němu má velmi blízko. Co na kameru prozradila?

Herečku Bereniku Kohoutovou můžete znát například ze seriálu Ulice, kde měla jako Markéta Kohoutová románek s Jardou Hejlem. Mimo jiné si zahrála i v sitcomu PanMáma.

Jak se sympatická herečka a zpěvačka připravuje na náročné vystupování v Tvojí tváři? Do začátku má velkou výhodu! V divadle totiž hraje s bývalým účastníkem a zároveň i výhercem 2. řady této show – Janem Cinou. A tak se jej samozřejmě začala vyptávat a použila k tomu i trochu „drastické“ metody...

„Zmáčkla jsem si Cinu a postupně ho mučím, aby mi všechno řekl, jak to chodí,“ řekla Berenika se smíchem. „Říká mi pravdu – že to bude supert a sranda a že si to mám hlavně užít!“ svěřila se, co jí oblíbenec druhé řady Tváře prozradil.

18

GALERIE: Berenika Kohoutová a Jan Cina

Zdroj: Profimedia / instagram

Berenika Kohoutová a Jan Cina - 3

Hodnocení:


Sama navíc zažila proces, kdy přesně před rokem Honza procházel stejnou soutěží a paralelně zkoušel muzikál, který měl premiéru loni na konci listopadu. Vše na něho hodně doléhalo a díky paralelním projektům vypadal mnohdy jako „chodící mrtvolka“.
 

Čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas uvede televize Nova v podzimní sezóně. Více informací prozradila Berenika Kohoutová v rozhovoru.

Nova.cz