Aktualizováno 13.5. 2017 16:14

TAJNÉ INFORMACE z Tvojí tváře: Když se ženy mění v muže, prochází peklem! Tohle jste rozhodně nečekali

Zdroj: Nova.cz

Co vše musí ženy podstoupit, aby se z nich staly věrohodní muži? A co dalšího vás čeká ve velkolepém finálovém večeru? To pro vás vyrazila zjistit reportérka Adriana Šoltésová!

tvoje tvář má známý hlas

 

Není chlap jako chlap, své o tom ví soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas, tedy ženy, které si touto náročnou proměnu několikrát prošly.„Možná to máme jednodušší my holky, když děláme ty chlapské role, než když chlap musí dělat tu ženskou,“ okomentovala proměny v muže vítězka první řady Tvojí tváře Hana Holišová.Nejen, že se ženy musí naučit pánské pohyby, ale také si musí zvyknout na to, že budou mít krátký sestřih, budou bez make-upu, musí svůj hlas položit o nějaký ten tón níž. A nejen to! Co dalšího musí zvládnout, aby byla proměna v muže věrohodná? Na to se podívejte v reportáži.A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


 

PODÍVEJTE SE NA TO NEJLEPŠÍ Z VELKÉHO FINÁLE:

• TATIANA VILHELMOVÁ je vítězkou třetí řady Tvojí tváře: Jaké jsou její pocity těsně po výhře?


• JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Metallica, Black Eyed Peas i Michael Jackson!

• TOP MOMENTY 12. DÍLU TVOJÍ TVÁŘE: Karel Gott, chlupatá hruď, splněný sen a slavný moonwalk!
 

• NEJ proměny 12. dílu Tvojí tváře: Drsná Metallica, král popu i něžná Zuzana Navarová! Která proměna byla TOP? Hlasujte!
 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama