Aktualizováno 17.7. 2017 16:58

Hezoun z Tvojí tváře připravil pro své obdivovatelky na léto překvapení. Co postavil?

Zdroj: TV Nova

Sympatický finalista Tvojí tváře byl hostem Snídaně s Novou a rozpovídal se nejen o svém letní hudební hitu, ze kterého půjdou fanynky do kolen, ale také o choulostivé situaci, která ho při cestě z domova potkala...

Zpěvák a herec Milan Peroutka započal svou hudební kariéru už v útlém dětském věku, kdy navštěvoval nejrůznější hudební a dramatické kroužky. V roce 2012 ale přišel velký zlom, protože Milan založil skupinu Perutě a vydal první singl „Postavím kolem nás zeď“, kterým se dostal do povědomí českých fanoušků.

Nejpočetnější skupině fanoušků se Milan Peroutka do paměti zapsal díky třetí řadě fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Právě tady ztvárňoval nejednu ikonu české i světové hudební scény. Vzpomínáte, jak představoval zpěváka Bruna Marse, nebo jak se převtělil do italského operního zpěváka Andrea Bocelliho a krásnou Sarah Brightman?

Po krátké pauze o sobě Milan dává v těchto dnech opět vědět. Vydává totiž zcela nový videoklip s názvem Sofie! Aktuální složení kapely Perutě je následující: Zpěvák Milan Peroutka, kytarista Šimon Martínek, pianista Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. Díky chytlavé melodii a hravému videoklipu si píseň okamžitě zamilujete. Zpěvák se o ni rozpovídal ve Snídani s Novou. Například doufá, že se mu povede s kapelou více prorazit v českém hudebním rybníčku, protože si ho lidé neustále spojují s Tvoji tváří a zapomínají, že koncertuje s Perutěmi.

Jenže živý přenos ráno málem nestihl, dostal se totiž do ranní špičky a do studia doběhl doslova před skončením znělky, která nového hosta uvádí. Moderátorka Hanka Mašlíková situaci vtipně okomentovala, že je lepší dopravní zácpa než-li jiná, což Milan ocenil smíchem a souhlasem.

Milana Peroutku tedy můžete vidět nejen v novém singlu Sofie, ale už brzy i v nové sezóně Ordinace v růžové zahradě 2, kde bude hrát mladého medika. Jak asi zamíchá dějem v kamenické nemocnici?

Čím Milan naprosto dostal moderátorku Hanku Mašlíkovou? Nejen na to se podívejte ve videu! A nezapomeňte se také podívat na jejich nový videoklip.

ČTĚTE TAKÉ

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama