Aktualizováno 31.7. 2017 16:53

VIDEO: Jaké soutěžící by v Tvojí tváři chtěla ztvárnit hvězda Ulice Krejčíková? Její odpověď byla hodně překvapivá

Zdroj: Nova.cz

Aneta Krejčíková, která se objevuje v seriálu Ulice od prvního dílu, přijala účast v show Tvoje tvář má známý hlas s nadšením. Z čeho má strach a na co se těší?

Že se na podzim vrátí na obrazovky televize Nova oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas, je už jasné. Osm zbrusu nových soutěžících a show plná hvězd a proměn. První účastníci byli odhaleni už začátkem týdne, mezi další soutěžící se dnes přidala i Aneta Krejčíková známá ze seriálu Ulice.

Pro Anetu to bude velká zkušenost a na novou výzvu už se opravdu těší. Jaké byly její pocity poté, co tuto nabídku dostala? „Je to takový, když si to strašně přejete a pak vám zavolají a řeknete si, já jim to pokazím.“Za zády má velkou podporu rodiny a přátel. Největší strach má ale z toho, aby to vůbec zvládla. Tajně doufá, že to nebude potřeba. „Doufám, že nebudu jenom ve stresu, abych to udělala dobře. Chci si to užít!"
 

Mimo to se Aneta těší na nový kolektiv a lidi kolem. Podle ní totiž není nic lepšího, než se na práci i kolegy těšit a chodit tam s úsměvem.

18

GALERIE: Aneta Krejčíková z Ulice bude v Tvojí tváři!

Zdroj: TV Nova

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 32

Hodnocení:

Oblíbená herečka samozřejmě nic nepodceňuje a už pomalu začíná s přípravou. „Chodím na zpěv, začala jsem běhat. Ještě se nepřipravuju tak intenzivně, ale určitě budu.“

 

Čtvrtou řadu show Tvoje tvář má známý hlas uvede televize Nova v podzimní sezóně. Více informací prozradila Aneta Krejčíková v rozhovoru.


ƒ
NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama