Aktualizováno 10.7. 2017 16:40

TO JE ŠIBAL! Poznáváte kluka s hlavou v písku? Zářil v Tvojí Tváři i seriálech televize Nova!

Podívejte se na fotky z dětství jednoho z nejoblíbenějších účastníků Tvojí tváře. Sestřih „podle kastrolu“, obrovský úsměv a komický úšklebek. Poznáte, o koho jde?

V showTvoje tvář má známý hlas zazářil, přestože před ní jej skoro nikdo neznal. Nyní je z něj hvězda, která je idolem mnoha dívek a získala si srdce většiny diváků.

Jeho maminkou je spisovatelka a tatínkem bubeník. Svůj talent předváděl už od dětství, kdy navštěvoval dramatické kroužky a účastnil se divadelních přehlídek.

Reklama

 

V tvojí tváři bravurně ztvárnil například Amy Winehouse, Tinu Turner, Coolia, Erica Claptona, Petra Muka, Eda Shreena, Bruna Marse nebo Miku a sklízel jeden úspěch za druhým! Soutěž sice nevyhrál, ale mezi diváky patřil k nejoblíbenějším účastníkům.

Předtím se také objevil v několika známých seriálech. Například v Ordinaci v růžové zahradě, v Gymplu s (r)učením omezeným, ale i v Kriminálce Anděl!

Už víte, kdo je ten roztomilý chlapec se sestřihem „podle kastrolu“? Pokud jste hádali Milana Peroutku, aktuálně jednoho z největších českých dívčích idolů, tak jste se trefili!

 

Poznali byste ho? Ten úsměv jej rozhodně prozrazuje!

117

GALERIE: Milan Peroutka

Zdroj: Profimedia

Milan Peroutka

Hodnocení:


 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama