Aktualizováno 13.7. 2017 15:54

Se sexy tělem ovládla Tvoji tvář a DNES slaví narozeniny! Kdo obnažuje tělo na záhadné fotce?

Tatiana Vilhelmová
Zdroj: TV Nova

Narodila se v Praze, v dětství se chtěla stát baletkou, nedokončila školu, ale i přesto je jednou z nejlepších českých hereček. A kromě toho také zazářila v show Tvoje tvář má známý hlas. Která sexy žena dnes slaví 39. narozeniny?

Na obrazovkách televize Nova jste ji mohli vidět v několika snímcích. Ať už ve filmu Vratné lahve, V peřině nebo třeba v seriálu Soukromé pasti. Kromě toho zazářila také jako soutěžící třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas, kterou dokonce vyhrála! Už víte, o koho se jedná?

Reklama

 

Tatiana Vilhelmová se narodila 13.7.1978 v Praze. Její první filmová role přišla v roce 1995, tedy v pouhých 17 letech, a to ve snímku Můj muž je Einstein, ve kterém se téměř ukázala tak, jak byla stvořena. A poté už následovalo slavné Indiánské léto. Film, který ji proslavil.

 

Kromě filmových rolí hraje také v několika divadelních hrách a to hned na několika scénách, například v Dejvickém divadle nebo v divadle Rokoko.

 

17

GALERIE: Tatiana Vilhelmová

Zdroj: oficiální zdroj

Tatiana Vilhelmová

Hodnocení:

V Tvojí tváři oslnila diváky třeba jako Madonna, sexy Ciara, LuchMoney Lewis nebo jako Zuzana Navarová. Byla to právě Táňa, která porotu nejvíc zaujala, a stala se tak vítězkou třetí řady.

Věděli jste třeba o ní i to, že kvůli snímku Indiánské léto oplakala své vlasy? Proč? To se dozvíte ZDE.

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama