Publikováno 7. 4. 2017

VIDEO: Ondřej Ruml si nevěděl rady se Sealem a vzal si na paškál své kolegy. Co na ně prozradil?

Zdroj: TV Nova

Ondřej Ruml se rozpovídal o sedmém díle show Tvoje tvář má známý hlas a bylo co poslouchat! Během rozhovoru promluvil o zpěvákovi Sealovi, ale na paškál si vzal i své kolegy. Co o nich prohlásil?

Přehrát poslední díl

Reklama

Talentovaný zpěvák se dostává do podvědomí diváků díky působení ve třetí řadě známe televizní show Tvoje tvář. Zde se proměnil ve Whitney Houston, Jamese Bowna a obzvláště jeho proměna v operního pěvce Placida Dominga byla naprosto dokonalá. Během posledního dílu se Ondřej proměnil v rapera Eminema.

 

V nedělní proměně ho čeká transformace v držitele čtyř cen Grammy a manžela modelky Heidi Clum Seala. Ondřejovi ruleta hvězd moc nepřeje, protože každá jeho vylosovaná celebrita má velmi těžkou a specifickou charakteristiku. Vyzkoušel si imitovat operní zpěv, rapovat a teďka ho, dle jeho slov, čeká zpěvák, který má opět svoje specifikum. „Je velmi charakteristický, ale ten charakter je jemný. Ta charakteristika je tak jemná. Tyhle ty věci se vždycky dělají nejhůř. Napodobit něco, co je vlastně normální,“ prozradil v rozhovoru.

 

A jak se zpěvák dokázal sžít se s novým vzhledem? „S čím jsem velmi spokojený, tak to je práce Davida Šestáka jako člověka, který je autorem této masky, kterou vidíte,“ pochválil zpěvák práci maskérů. Nezapomněl se také řádně opřít do svých kolegů, samozřejmě s humorem a nadhledem. Co vůbec ještě prozradil o jeho proměně v anglického soulistu? To všechno se dozvíte v exkluzivním rozhovoru ze zákulisí.

 

A jak celá proměna a vystoupení dopadne můžete sledovat již tuto neděli ve 20:20 na Nově.

 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
CHVÍLE HRŮZY Adély Gondíkové: Po natáčení Tváře její malá dcerka odjela s neznámým mužem!


PROKLETÝ EMINEM: Jaké problémy postihly každého, kdo se v něj v Tvojí tváři proměnil?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama