Aktualizováno 31.7. 2018 18:35

PRVNÍ ZPRÁVY Z NEMOCNICE! Jak je na tom Eva Burešová po operaci?

Eva Burešová
Zdroj: Instagram

Muzikálová herečka Eva Burešová byla v sobotu 28. července převezena s ledvinovou kolikou do nemocnice. Na samotnou operaci si ale herečka musela počkat do dnešního dne.

Evu hospitalizovali kvůli ledvinové kolice a kamínku na levé ledvině v sobotu 28. 7. 2018. „Čekali jsme, jestli ten kamínek vyjde sám a bohužel jsme dnes zjistili, že se vůbec nehnul. Zítra ráno mě převáží na Bulovku, kde pod anestezií budou kamínek vytahovat,“ sdělila v pondělí zpěvačka na svém Instagramu a současně všechny ujistila, že jde jen o banální zákrok, po kterém si kvůli anestezii poleží jeden den v nemocnici a následně bude propuštěna domů.

I když to původně vypadalo, že herečku budou operovat už dnes v sedm ráno, ještě v půl dvanácté se fanouškům ozvala s tím, že stále na operaci čeká. Navíc si postěžovala na horko a žízeň. Naštěstí v odpoledních hodinách přišly pozitivní zprávy! Eva se probudila z narkózy a fanouškům oznámila, že je v pořádku. „Jsem zpět. A vy jste úžasní! Děkuji vám za tolik zpráv, tolik slov, tolik podpory,“ napsala pod svůj instagramový příspěvek.

 

Evě přejeme mnoho sil a brzké uzdravení!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DyA

Diskuze

5.8. | 20:42 svarcovaerika0123
3
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo to je ?????? Neznám.
1.8. | 10:06 jsemzlaazakerna
10
Náhlasit nevhodný komentář
Doufám,že před špitálem už jsou davy novinářů a večer v televizi budou živé vstupy...
1.8. | 10:03 jsemzlaazakerna
10
Náhlasit nevhodný komentář
Co to je za divnou úchylku,ležet v nemocnici a denně si tam zvát média a popisovat jim každý prd a stolici...