Aktualizováno 3.5. 2017 19:35

PRVNÍ POTVRZENÁ JMÉNA: Na velkolepém koncertu Tvojí tváře vystoupí tyto hvězdy!

Koncert Tvoje tvář má známý hlas
Zdroj: TV Nova

Jste fanoušky show Tvoje tvář má známý hlas a rádi byste viděli své favority ze všech tří řad naživo? Máte jedinečnou možnost na unikátním koncertu Tvojí tváře! Podívejte se, na jaká hvězdná jména se můžete těšit.

tvoje tvář má známý hlas

Fanoušci si už brzo poprvé vychutnají naživo úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami reality show Tvoje tvář má známý hlas. I vy můžete být u toho! Televize Nova ve spolupráci s promotérskou agenturou Live Nation vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně.Návštěvníci koncertu se mohou těšit například na vítěze druhé řady show Jana Cinu, který se předvede jako nezapomenutelný Ylvis s liščí písní, Hana Holišová všechny roztančí jako MC Hammer a David Gránský ukáže sexy tělo během proměny v Justina Biebera. Diváci uvidí na velkolepé scéně mnoho dalších proměn, které vzbudily nejen na sociálních sítích obrovské ohlasy. Oběma koncerty provede fanoušky oblíbený moderátor Ondřej Sokol.


Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas stále hýbe Českou republikou, každou neděli k ní usedají miliony diváků. Nyní mají jedinečnou možnost vidět úžasné proměny i práci špičkových maskérů a kostymérů naživo a zažít tak neopakovatelnou atmosféru ve velkolepém prostředí pražské O2 areny. Buďte u toho i vy! Vstupenky už nyní v prodeji v síti TICKETPORTAL. Mediálním partnerem koncertů je regionální Deník.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MÁLEM TO NEVYŠLO: Ondra Ruml těsně před vystoupením v Tváři nečekaně zariskoval!


Dělala jsem to v rukavicích, abych se nezranila! Čeho se Adéla Gondíková tak obávala?

TV Nova

Diskuze

12.5. | 20:31 Ivana Nováková
-3
Náhlasit nevhodný komentář
Prosím vás, jak potrvá jednotlivý koncert? Protože je hodně interpretů a chtěla bych je vidět všechny. Doufám, že budou všichni na obou koncertech. Děkuji
4.5. | 06:08 Miška Dostálová
3
Náhlasit nevhodný komentář
Proč tedy vůbec klikaté na tento článek a čtete jej??
3.5. | 22:52 svarcovaerika0123
-3
Náhlasit nevhodný komentář
NA TAKOVOU HOVADINU ANI ZADARMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reklama