Aktualizováno 16.5. 2017 17:11

Proč vyhrála Tvář právě Tatiana Vilhelmová? Pravý důvod vás dostane!

Tvoje tvář má známý hlas-Tana Vilhelmova
Zdroj: Oficiální zdroj

Neměla být tato herečka zpěvačkou? říkali si mnozí televizní diváci při sledování show Tvoje tvář má známý hlas. Až tak dobrá Tatiana Vilhelmová byla. Ale být nejlepší často k vítězství nestačí, co za ním stálo?

Tatiana Vilhelmová vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas! Tahle zpráva nebyla možná úplně očekávaná. Ale stalo se a zcela zaslouženě. Důvod, proč zvítězila, nebyl jeden. Ale hned tři!
 

1. Tatiana je především vynikající herečka
Ačkoliv se to na první pohled může zdát jako nesmysl, není. Tvoje tvář je kromě zpívání také show. A není nic horšího, než se dívat na výborného zpěváka, který na pódiu stojí jako solný sloup a navzdory výborné masce vypadá stále jako někdo jiný. Tohle se Tatianě rozhodně stát nemohlo.
 

Ve většině svých vystoupení využila své herecké průpravy a dostala je někam jinam. A nebyla to jen černobílá Hana Hegerová, nebo šikovně rostlý LunchMoney Lewis. V jiných svých vystoupeních si užila role zpívajících hereček, takže vlastně byla ve své kůži. Ať už to byla Kate Hudson nebo třeba Barbra Streisand.

2. Partnerova síla
Není zvykem, aby soutěžícímu Tvojí tváře pomáhal jeho partner. A není už vůbec běžné, aby se na pódiu objevil hned dvakrát. Ale u Vojty Dyka asi nebylo o čem přemýšlet. Vytáhlý všeuměl nejenže patří mezi nejleší časké zpěváky, ale to samé se dá říct o jeho hereckých kvalitách.
 

Bylo předem jasné, že s ním po boku bude vystoupení Tatiany Vilhelmové pozdviženo o sto procent. A ta navíc přidala jako bonus jeden překvapující fakt. Svému partnerovi pěvecky většinou stačila, což se opravdu, ale opravdu nečekalo.

3. Mnohými podceňovaná
Tatiana Vilhelmové patřila mezi nejznámější tváře, které se ve třetím ročníku Tvojí tváře objevily. To bezesporu. Ale že by mohla celou soutěž vyhrát? Ruku na srdce, to asi předpokládal málokdo.
 

Že by se mohla dobře pohybovat po pódiu? Možná. Ale skvěle tančit? To asi ne... Že by mohla zazpívat jednušší písně, pokud možno s českými texty? Proč ne. Ale rockové nebo rappové písně z americké produkce? To asi ne... Ale jak se všichni mýlili...

NA PŘEHLED JEJÍCH VYSTOUPENÍ SE PODÍVEJTE NA NÁSLEDUJÍCÍ STRÁNCE

TV Nova

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

16.5. | 17:25 Stanislava Kavalírová
21
Všichni byli dobrý,ale že vyhraje paní Vilhelmová nikdo nečekal,diváci drželi ...
17.5. | 02:35 luc75
-5
Je to zaslouženě vítězství!!!
8.6. | 09:01 Michala Jedlickova
0
Náhlasit nevhodný komentář
Arogantni Vilhelmova nedokazala ale ani z poloviny to co Milan...Ta uz to mela jisty dopredu ze vyhraje
18.5. | 22:59 Olga Pasovská
1
Náhlasit nevhodný komentář
Paní Vilhemová si vítězství zasloužila. To že není zpěvačka dnes už neplatí. Ale u mne jsou vítězi všichni a obdivuji co dokázali. Velký obdiv si zaslouží i maskéří a ostatní lidi kteří se zasloužili o tuto bezvadnou zábavu. Děkuji všem.
17.5. | 18:06 Helena Krejzová
12
Náhlasit nevhodný komentář
rozhodně MILAN PEROUTKA BYL LEPŠÍ....
17.5. | 09:28 sronin
13
Náhlasit nevhodný komentář
Namyšlená Vilhelmová dosáhla Pyrrhova vítězství. Sice má jakousi koru, ale skutečným vítězem je Peroutka !!!
17.5. | 08:51 Milan Pokorný
17
Náhlasit nevhodný komentář
tato soutěž mě posledním dílem zklamala, milan zpíval ze všech nejlépe,byl to podvod na diváky,měly by vyměnit porotu
17.5. | 07:35 Petr Černocký
14
Náhlasit nevhodný komentář
Za mne vitezstvi pro Peroutku
17.5. | 02:35 luc75
-5
Náhlasit nevhodný komentář
Je to zaslouženě vítězství!!!
16.5. | 19:48 Sonik Jarosu
19
Náhlasit nevhodný komentář
Přestaňte si laskavě dělat z lidí srandu.. To co předvedla Táňa nebylo hodnoceno vítězství. Kde jsou vypsané kvality p.Dejdara nebo Hámy například?Tito dva pánové pokud vím zpěváci nejsou ale předvedli mnohem lepší výkony než již zmíněná Lady protekce. O Peroutkovi ani nemluvím to byl borec a vítěz!
16.5. | 17:25 Stanislava Kavalírová
21
Náhlasit nevhodný komentář
Všichni byli dobrý,ale že vyhraje paní Vilhelmová nikdo nečekal,diváci drželi palce Milanovi Peroutovi ,já mezi nimi,pro mě zklamání,porota vybrala,vlastně tam nebylo ani hlasování od diváků jako vždy,nikam nepřičetli hlasy,jen porota dala svoje hlasování,je to soutěž a my s tím nic nenaděláme....
reklama