Aktualizováno 12.5. 2017 17:40

CO JSTE NEVĚDĚLI O PEROUTKOVI: Doma chová slepice a všechny se jmenují úplně stejně!

Perutě
Zdroj: Nova.cz

Finalista famózní televizní show Tvoje tvář má známý hlas má velké srdce! Nejenže to předvedl díky spolupráci s nadací Pink Crocodile, ale i ve svém soukromém životě. Neuvěříte, kdo je Milanovým nejlepším spolubydlícím. To byste nikdy neuhodli!

tvoje tvář má známý hlas

Reklama


Sedmadvacetiletý Milan Peroutka je český herec a zpěvák. Je synem spisovatelky Ivany Peroutkové, která píše hlavně knihy pro děti. Jeho otec je Milan Peroutka starší. Má dva sourozence - starší sestru Barboru a mladšího bratra Honzu. Od útlého dětství navštěvoval dramatické kroužky a účastnil se různých divadelních přehlídek, byl i členem umělecké skupiny OLDstars. Kromě divadelních prken mu učarovalo loutkové divadlo, sám doma vlastní spoustu loutek. Zahrál si v několika českých seriálech: Ordinace v růžové zahradě 2, Gympl s (r)učením omezeným, To nevymyslíš a ve spoustě jiných.


To je jenom krátký výčet ze slibně se rozjíždějící kariéry Milana Peroutky. Před začátkem Tváře nebyl veřejně příliš známý, ale během prvního dílu se vše změnilo! Stal se největším překvapením třetí řady. Ptáte se proč? Ukázal, že je mužem mnoha tváří, dokázal třikrát vyhrát, což se předtím povedlo pouze Martě Jandové. Jeho vystoupení jako MIKA, TINA TURNER nebo ANDREA BOCELLI se SARAH BRIGHTMAN byly naprosto originální a jedinečné. Přes to všechno do finále proklouzl až v poslední možnou chvíli.


Nyní se můžete dozvědět několik zajímavostí z jeho života. Věděli jste například, že:


1) “Díky tobě se vidím zvenčí, připadám si starší menší sám, kam se kouknu kousek tebe mám.“

S jeho otcem ho spojuje stejné jméno a hudební talent. Jediné, čím je bylo možné odlišit, byla přezdívka. Peroutkovi staršímu přezdívali Ferda. Milan Peroutka starší byl bubeník ve známé skupině Olympic a zemřel před čtyřmi lety po koncertu během koncertní šňůry k 50. výročí skupiny. Milan do dnes vlastní jeho bicí, které podědil.

 

 

2) Rád roztahuje své PERUTĚ

Po svém tátovi dostal do vínku spoustu hudebního talentu, se kterým dobře naložil. V roce 2013 založil hudební kapelu Perutě. Její aktuální složení je následující: Zpěvák Milan Peroutka, kytarista Šimon Martínek, pianista Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. Kluci si občas z Milana dělají srandu, že se jmenují „Milan Peroutka bigband”. Zajímavé je, že název kapely nevymyslel žádný její člen, ale pořadatelé. A to z důvodu, že zpěvák bral vždy kluky pod své perutě.

 

 

3) Podlehl fenoménu youtuberství
YouTube je jedna z nejpopulárnějších platforem dnešní doby. Lidem, kteří sdílí videa, se říká youtubeři. Těmto svodům podlehl i charismatický Milan. Velkou oporu mu je youtuberka ShopaholicNikol, se kterou natočil pár vlogů. Jeho kanál se jmenuje #pravidlo6. Šestka má pro Milana velký duševní význam, proto se jí rozhodl použít.

 

4) Pro babičku je stále malým vnoučkem Milánkem

Láska babičky a vnuka je krásná věc, své o tom ví i Milan. Bydlí totiž na kraji Prahy v rodinném domečku právě se svojí babičkou. Jejich hezký vztah demonstruje i tím, že na natáčení Tvojí tváře nosí babičiny koláče, protože je autorkou několika kuchařek. Mezi jeho domácí zvířátka patří pes Bojar, kocour Vlastík, papoušek Žako, ale také slepice! A všechny se prý jmenují Ludmila.

 

5) Cestoval Evropou a zpíval v barech!

Žádnou hudební školu vystudovanou nemá. Jako malý chodil do pražského sboru k Čestmíru Staškovi. Ale dle jeho slov pravidelně brečel, když tam musel chodit. Později se sám přihlásil do lidušky na zpěv. Po gymplu jel objevovat krásy Evropy, strávil čas v německém Ludwigshafenu a ve španělské Malaze. Zde se realizoval v různých karaoke barech.

 
6) Strach mu pomohl v kariéře

Na letní herecké škole se všichni museli povinně zúčastnit konkurzu do táborové superstar. Milana našli, jak se schovává za chatkami. A pro velkého stydlína nebylo úniku. Výsledkem bylo, že si ho agentura “Pod sítí” vybrala na vystupování napříč Českou republikou na různé dětské programy.

 

Připomeňte si i jeho nejvtipnější momenty ze zákulisí! A že jich bylo. Pamatujete si například konverzaci o holení? Nebo facku od moderátora Ondřeje Sokola? Jeho romantiku na tréninku s Angie? Či neznalost textu?

 

Jak to s Milanem celé dopadne? Dokáže vyhrát velkolepé finále? O tom se můžete přesvědčit již tuto neděli od 20:15 na TV NOVA.A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Odhalení FINÁLOVÉ proměny Tvojí tváře! Aleš Háma bude rozkošná žena s růžovou mašlí

FINÁLE TVOJÍ TVÁŘE ODHALENO: Jaké písně zazní v neděli večer? Ověřené hity i andělská píseň

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama