VIDÍTE HO? Hvězda Tvojí tváře v Kriminálce Anděl! Poznali jste ho? Za 10 let se hodně změnil...

Aktualizováno 30.5. 2017 10:04
Zdroj: TV Nova

V pondělním díle Kriminálky Anděl s názvem Mrtvý v hotelu se objevil soutěžící jedné z řad show Tvoje tvář má známý hlas. Ale natáčení probíhalo před téměř deseti lety... Poznali jste, kdo to byl?

Kriminalistická praxe v seriálu Kriminálka Anděl je velmi podobná té skutečné – a případy jsou inspirované skutečností. Právě proto je mezi diváky tato kriminálka tak oblíbená! Sledovali jste ale včerejší díl pozorně? Objevil se v něm totiž jeden ze soutěžících Tvojí tváře!

Pokud jste se pozorně dívali a hádáte Milana Peroutku, máte pravdu. Tehdy mladičký Milan si zahrál studenta, který komisařům sděloval informace o podezřelém. „V prváku byl ještě v pohodě, ale potom začal dělat ty průsery,“ říká komisařům v roli studenta Milan.

Pokud jste ale tento díl neviděli a Milana si tak nemohli všimnout, můžete se na tuto scénu podívat ve videu! A nebo se podívat na celý díl zdarma ZDE!

A nezapomeňte! Milana Peroutku můžete vidět také 10. 6 v O2 aréně během fenomenálního koncertu Tvojí tváře. Zazpívá jako MIKA! Bližší informace o koncertě najdete ZDE.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JEDINEČNÁ ŠANCE: Soutěžte a vyhrajte lístky na fenomenální koncert show Tvoje tvář má známý hlas!

TEN MU TO NATŘEL: Milan Peroutka totálně zahanbil portugalskou hudební hvězdu!

Nova.cz