Publikováno 20. 4. 2017

FOTO: Jak bude vypadat Milan Peroutka jako Ed Sheeran? Jeho proměna odhalena

Tvoje tvář má známý hlas: Milan Peroutka jako Ed Sheeran - 4
Zdroj: TV Nova

Proměna, na kterou čekaly snad všechny fanynky - talentovaný Milan Peroutka se v devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas promění v Eda Sheerana a na pódiu bude polonahý! Podívejte se, jak bude vypadat!

Už v neděli uvidí diváci devátý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Opět na ně čeká osm dokonalých vystoupení a proměn, na kterých poctivě všichni soutěžící celý týden pracují. S naprosto odzbrojující proměnou se tentokrát představí Milan Peroutka. Ten se v neděli převtělí do charismatického zpěváka s obrovským množstvím tetování Eda Sheerana. „Musím říct, že ta písnička je hodně těžká. Nejříve se tam totiž zpívá nízko a potom se přechází do falzetu. Tak uvidím, jak to dám,“ prozradil Milan Peroutka.

Za proměnou stojí tým maskérů v čele s Adrianou Bartošovou: „Na této proměně bylo nejvíce pracné vytvořit na Milanově těle zcela identická tetování, kterých má na sobě Ed Sheeran opravdu hodně. Práci nám dal i výběr paruky, která se musela přesně upravit. Nakonec jsme nalepili zrzavé vousy a dokonalá proměna byla na světě.“Kromě Milana Peroutky diváci uvidí Martina Dejdara, Ondřeje Rumla, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Marthu Issovou, Tatianu Vilhelmovou a Markétu Konvičkovou, kteří se každý týden představují v rolích velkých osobností světové i české populární hudby, a soutěží o finanční výhry pro dobročinné účely.Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací najdete ZDE

Tvoje tvář má známý hlas už v neděli od 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

NEBEZPEČNÁ PODÍVANÁ: Vyholená Pazderková několik metrů nad zemí! Co se jí stalo?

V NEDĚLI ZAZNÍ I VELKÉ HITY: Jaké písně zazpívají přidrzlý Háma a zrzavý Peroutka? To se vám bude líbit

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama