Aktualizováno 19.4. 2017 19:00

V NEDĚLI ZAZNÍ I VELKÉ HITY: Jaké písně zazpívají přidrzlý Háma a zrzavý Peroutka? To se vám bude líbit

Tvoje tvář má známý hlas: Kdo se v koho promění - 9. díl
Zdroj: TV Nova

Na jaké proměny a songy se můžete těšit v dalším pokračování show Tvoje tvář má známý hlas? Soutěžní osmička to opět pořádně rozjede! Aleš Háma se například promění v blonďatou Lady Gagu a Milan Peroutka zase v zrzavého Eda Sheerana. Ale co budou zpívat?

Martin Dejdar jako Rag´n´Bone Man: Human
Martin zazpívá píseň od baculatého britského zpěváka, který se v civilu jmenuje Rory Graham. Čeká ho několik tetování po těle a také dlouhý plnovous. Jak si s touto postavou poradí?
 


Aleš Háma jako Lady Gaga: Poker Face
Tohle bude opravdu šokující proměna! Aleš se změní v odvážnou blonďatou zpěvačku Lady Gagu. Bude si muset zvyknout na ženské poprsí, na vysoké jehly či velmi odhalený kostým. Zvládne to? 

Ondřej Ruml jako Iggy Pop: Lust For Life
Vítěz posledního dílu si vylosoval píseň od amerického punkrockového zpěváka. Pop je proslavený tím, že na svých koncertech skákal z pódia s hrudí pomazanou syrovým masem a někdy také burákovým máslem. Nebo se nechal pořezat rozbitými lahvemi. Čím nás překvapí Ondra?

 

Nova.cz

Diskuze

19.4. | 20:44 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
A také to jejich losování je podvod. Každý si "náhodou" vylosuje toho, koho snadno napodobí. Dovedete si představit, že by kdysi např. Etzler hrál M. Jaksona? Vždycky si vylosoval toho, kde se nemusel moc hýbat, moc tancovat. A takových tam bylo víc.
19.4. | 20:42 svarcovaerika0123
0
Náhlasit nevhodný komentář
To bude zase nádhera. První řada byla pěkná, všichni drželi pohromadě. Teď je znát rivalita mezi účinkujícími. A v první řadě byli soutěžící podobni tomu, koho napodobovali. Teď se hned pozná kdo to je, viz Konvičková - Bílá. Gondíková-Cher, Issová-Rotrová.
reklama