Publikováno 17. 5. 2017

TO VÁŽNĚ? Slušňák Milan Peroutka prozradil, o čem sní. Je to úchylné!

Zdroj: Nova.cz

Finalista show Tvoje tvář má známý hlas Milan Peroutka je charismatický, pohledný, hodný a skromný. To jsou jeho typické přídomky. Jenomže to, že je NESTYDA, by do něj nikdo neřekl. Charismatický zpěvák po finále prozradil, jaký byl jeho sen.

 

Je to tu! Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas zná po dvanácti týdnech svého vítěze, tím se stala Tatiana Vilhelmová. Její největší konkurent skončil těsně druhý. Trojnásobný vítěz v jednotlivých kolech sahal taktéž po finálovém prvenství. Obrovská výzva v podobě krále popu Michaela Jacksona mu to měla vše ulehčit! To by ovšem nesměla Tatiana vystoupit v těle Zuzany Navarové. Zpěvák ovšem nemusí být zklamaný, v soutěži zanechal obrovský kus odvedené a poctivé práce. Ne nadarmo je momentálně mezi TOP třemi nejoblíběnějšími účastníky Tvojí tváře.


Milan si v soutěži zakusil ledasco. Vyzkoušel si operu, taneční hudbu, hiphop, smutnou baladu, roli ženy i muže a mnoho dalších proměn. Dokázal, jak moc je komplexním hercem a zpěvákem. Jeho táta, bývalý bubeník skupiny Olympic, musí být v nebi šťastný jako želva! Jeho nejstarší syn neudělal svému jménu žádnou ostudu. Naopak. Díky působení v soutěži bude hrát v muzikálu Iago a dostal jednu z větších rolí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jak vůbec hodnotí své působení v soutěži?


Bylo to moc krásný,“ začal hodnotit všech 12 týdnů. Uznal, že ke každému číslo měl speciální vztah. Jeho první vystoupení jako Petr Muk rozplakalo Janka Ledeckého, který se znal velmi dobře s Milanovým tátou a Petrem Mukem. „Enrique byl skvělej,“ rozohnil se na téma nejvíce sexy a povedené masky. Pravdou zůstává, že i na něm se maskéři vždycky vyřádili. A proto nezapomněl všem smeknout klobouk „Poklona všem maskérům a kostymérům.“ Na závěr dodal jaké vystoupení si vyloženě přál, bohužel to nevyšlo: „Možná bych ještě předvedl osmdesátkový úchylný disco,“ uzavírá s úsměvem Milan.


Co více Milan prozradil? Věděli jste například, co by si nejradši pověsil na strop v ložnici? A zrcadlo to není! Nebo proč se pokaždý cítil dobře v maskérně? To se dozvíte z videa.

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Milan Peroutka a jeho herecká premiéra. Před 11 lety zazářil vedle Ondry Sokola v Ordinaci

Markéta KONVIČKOVÁ ŠOKOVALA: Klidně bych nafotila rajcovní snímky! Jak to půvabná blondýnka myslí?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama