Publikováno 12. 9. 2017

Ondřej Hejma? To byla pro Honzu Maxiána noční můra. A zpěvu ani choreografie se nebál...

Zdroj: TV Nova

Ruleta hvězd určila Honzovi Maxiánovi do druhého dílu show Tvoje tvář má známý hlas Ondřeje Hejmu. Co o celém nacvičování prozradil a z čeho měl největší obavy?

Jakmile si soutěžící Tvojí tváře vylostují žijícího českého interpreta, orosí se. Vždy se jedná o píseň, kterou všichni dobře znají. Jak byl na tom Honza? "Tak kdybych tam zazpíval něco, co v té písničce není, tak asi nějaký cerest bych dostal, ale asi to je stejné, jako u anglické písně, zkrátka držet se originálu a pojmout ho co nejpřesněji, aby danému originálu odpovídal," okomentoval Jan Maxián, který ve druhém díle ztvárnil Ondřeje Hejmu.

A co tréma? Byla? "Ta tréma není větší a jsem rád, že Ondra nestihl nějak ztloustnout, tak nemusím být vycpaný a v ten moment se nebudu tolik potit, jako tomu bylo u Psye, takže je to o něco příjemnější," dodává Honza Maxián.

 

Zpěvák se rozpovídal také o tom, jak se v kostýmu cítil. Jeho odpověď najdete ve videu. A nenechte si ujít ani třetí díl Tvojí tváře, který na obrazovkách televize Nova startuje 16. 9. ve 20:20.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama