Aktualizováno 16.4. 2017 23:40

NEJ proměny 8. dílu Tvojí tváře: Něžná zpěvačka nebo drsný rocker? Hlasujte, která proměna vás zaujala nejvíc!

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny 8. díl
Zdroj: TV Nova

Ani v osmém dílu Tvojí tváře nebyli diváci ochuzeni o jedinečné proměny z dílny skvělých maskérů. Hlasujte, která proměna vás tentokrát zaujala nejvíce! Drsný rocker, něžná romantička nebo snad extravagantní týpek?

tvoje tvář má známý hlas

 
 

CELÝ OSMÝ DÍL TVOJÍ TVÁŘE SLEDUJTE ZDE ♦

 

 

Aleš Háma jako Elton John


Aleš Háma si v osmém díle přizval na pomoc kolegyni Moniku Absolonovou a společně předvedli skutečně povedené vystoupení. Ve chvíli, kdy se ale oba poprvé objevili na pódiu, málokdo se dokázal ubránit smíchu. Maskéři Aleše navlékli do kostkovaného obleku a na hlavu mu připevnili blonďatou paruku, ve které herec vypadal opravdu směšně. Aleš se ale opět projevil jako velký vtipálek a celou svou proměnu v nevkusného zpěváka si viditelně užíval. A jinak tomu nebylo ani u Moniky, kterou maskéři také nešetřili! V růžových laclových kalhotách a tmavé paruce vypadala vedle Aleše jako malá holčička. No, tak to se opravdu povedlo! Co říkáte?

 

 
Tatiana Vilhelmová jako JamiroquaiTatiana v Tváři už několikrát dokázala, že je schopna jít až za hranice svých možností a proměnit se téměř v kohokoliv. Tentokrát se divákům předvedla jako frontman anglické kapely Jamiroquai Jay Kay a opět předvedla jedinečnou show. Zpěvák je proslulý extravagantními klobouky a tak ani Tatiana nemohl na hlavě chybět ohromný černý klobouk, který celý kostým dokonale dokreslil. Proměna půvabné herečky v extravagantního týpka se opravdu podařila, co myslíte? 

• JEDNOTLIVÁ VYSTOUPENÍ Tvojí tváře: Rapper Coolio, nespoutaná Cher i Elton John

 


 

Martin Dejdar jako Lenny Kravitz


Martin už v Tváři jednou ukázal, že mu rockové hity nejsou vůbec cizí. V osmém díle se oblíbený herec proměnil ve zpěváka Lennyho Kravitze a s jeho nejznámějším hitem Are You Gonna Go My Way zvedl nejednoho rockového fanouška ze židle. Martin nejen, že se kvůli proměně trochu opálil, ale také si nechal narůst dlouhé dredy a obul se do vysokých červených bot, ve kterých řádil s kytarou jako pravá rocková hvězda. Líbil se vám Martin jako Lenny Kravitz?

 

 


Milan Peroutka jako Coolio


Vítěz sedmého dílu to tentokrát na podiu rozjel jako americký rapper Coolio. Nejvýraznější změnu prodělal Milanův obličej, který nejen, že trochu ztmavnul, ale na očích mu také přistály tmavé brýle, které dokonale dokreslily image drsného borce. Zatímco Martin Dejdar oslnil diváky dlouhými dredy, Milanovi maskéři na hlavě vykouzlili malé copánky, které vypadaly naprosto důvěryhodně. Co říkáte na tuto proměnu vy?

 

 

• TOP MOMENTY 8. dílu Tvojí tváře: Kouzelnický trik, Lenny Kravitz bez vlasů i rozmlácené figuríny!

 

 
Adéla Gondíková jako Cher


Adélka v osmém díle dostala šanci zůstat tak trochu sama sebou. Divákům se totiž představila v něžných puntíkatých šatičkách a za pomoci malých tanečnic ukázala, že jí svědčí i proměna v romantickou zpěvačku. Hostující porotkyně Simona Krainová dokonce Adélinu proměnu ohodnotila slovy: ,,Jsi strašně krásná, už bys takhle měla zůstat." Libíla se Adéla i vám?

 

 


Markéta Konvičková jako Lucie Bílá


Nejmladší soutěžící si pro osmý díl vylosovala nelehký úkol, totiž ztvárnit poklad české hudby Lucii Bílou. Zatímco Markéta svým něžný vzezřením působí až nevinně, Lucie je pořádná divoška, která si libuje v odvážných černých kostýmech. Maskéři ale opět ukázali, že dokážou opravdu cokoliv a proměnili něžnou blondýnku v sexy dračici s tmavou hřívou. Co říkáte povedlo se maskérům udělat z Markéty věrnou kopii Lucie?

 

• Ondřej Ruml si jako dračice Anastacia odnesl v Tvojí tváři své první vítězství! Příště to rozjede jako Iggy Pop. S jakou písní?

 

 
Ondřej Ruml jako Anastacia


Vítěz osmého dílu za pomoci dýdžeje Jakuba Koháka předvedl skvělé vystoupení, které uchvátilo nejen porotu. Ondra opět ukázal, že proměny v ženu mu skutečně sedí a jeho transformace ve zpěvačku Anastaciu byla naprosto dokonalá. Zpěvákovi z proměny v Eminema zůstaly blond vlasy, které jen tentokrát trochu povyrostly.Ondra se navíc nasoukal do červeného kostýmku, ve kterém při své výšce vypadal sice trochu směšně, ale který dokonale podtrhnul jeho ženský look. Ondrovi ty ženy prostě jdou, co říkáte?

 

 


Martha Issová jako Janelle MonáeHerečka Martha Issová si umí udělat legraci z každé své proměny a není divu, že na pódiu pak s přehledem předvádí jedinečné výkony. I přesto, že Martha v osmém díle ztvárňovala ženu, oblékla se trochu jako muž. V černém tuxedovém obleku s motýlkem kolem krku ukázala, že jí nedělá problém ani komplikovanější taneční choreografie. Její bujná kštice navíc pomohla maskérům k vytvoření jedinečného afro účesu, který Martha asi jen tak nerozčeše. Co říkáte na Marthinu proměnu v Janelle Monáe?

Anketa

Která proměna osmého dílu vás nejvíc zaujala?

Hlasovalo 2415 lidí.


 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Soutěžit o lístky můžete zde. Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

 

Nova.cz

Diskuze

17.4. | 22:32 svarcovaerika0123
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Chlapi jdou, ale ty ženský to je hnus. Konvičková tlustý ruce, Gondíková všude stejně šklebí hubu, Issová hnus, Vilhelmová fuj.
reklama