Publikováno 12. 4. 2017

ODHALENO: Rapující Peroutka, Ruml s velkým poprsím a Dejdar s dredy! Jaké písně zazní v nedělní Tvojí tváři?

Tvoje tvář má známý hlas - 8
Zdroj: TV Nova

Na jaké songy se můžete těšit v nedělní Tvojí tváři? Martin Dejdar předvede pořádně tvrdý rock, rozohní vás i Martha Issová. Na co dalšího se můžete těšit?

tvoje tvář má známý hlas

Reklama


Milan Peroutka – Coolio: Gangster's Paradise

Vítěze posledního dílu čeká další razantní změna. Jako Tina Turner Milan ztmavnul o několik odstínů, tentokrát však bude ještě tmavší! Americký raper Coolio a jeho nejslavnější hit Ganster´s Paradise byl ověnčen mnoha oceněními, včetně Grammy. Jak si sexy zpěvák poradí s proměnou v nepříliš pohledného artistu? Milan neustále dokazuje, jak moc je talentovaným hercem. Dokáže opět dosáhnout na vítězství?


Martin Dejdar – Lenny Kravitz: Are You Gonna Go My Way

Martin už si vyzkoušel jaké to je být rockovým idolem, s nejznámějším singlem Final Countdown od severských Europe si poradil s noblesou. A nyní se přesune ze Švédska do USA a ztvární ještě větší legendu, jejíž „retro“ styl spojuje rock, soul, funk, reggae, hard rock a folk. Řeč není o nikom jiném, než o jedinečném Lennym Kravitzovi. Oba jsou si věkově velmi blízko a Martin prohlašuje, že jeho život je tak trochu rocková balada. Jak to všechno zvládne?

ČTĚTE TAKÉ:
Exkluzivní rozhovor s Jiřím Bartoškou: Prozradil, proč měl v Tvojí tváři tak obrovskou trému

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama