Aktualizováno 19.4. 2017 12:25

Monika Absolonová zažila během vystoupení v Tvojí tváři své poprvé! Co s tím měl fešák Háma?

Zdroj: TV Nova

Jak se říká, všechno je jednou poprvé. Své o tom ví zpěvačka Monika Absolonová. Na co přesně narážela? Více ve videu!

 

Z něžné dlouhovlasé blondýnky se v nedělní Tvojí tváři stala krátkovlasá hnědovláska, která si s Alešem Hámou střihla známý song Eltona Johna. Pro zpěvačku to nakonec byla velká výzva a do poslední chvíle se bála, že to Alešovi pokazí.
 

„Nejtěžší pro mě bylo se naučit anglický text, protože já opravdu nevládnu anglickému jazyku, a kdyby mě o to požádal kdokoliv jiný, tak mu nevyhovím. Ale protože je Aleš moje celoživotní láska, tak jsem mu spolupráci přislíbila. A potom jsem se hrozně bála, že mu to pokazím,“ řekla Monika.


Pro Aleše bylo náročnější něco úplně jiného. „Náročné bylo předvádět ty sysloviny, které tam předvádí Elton John a je za takového veselého tajtrdlíka. Nebylo to z mé podstaty, bylo to napodobování Eltona Johna,“ prozradil.Zpěvačka se ve videu také rozpovídala, že právě díky této show
zažila své poprvé! O čem byla řeč? Podívejte se!

 

A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE! VSTUPENKY MŮŽETE TAKÉ VYHRÁT, VEŠKERÉ INFORACE NAJDETE ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DÁMY, POZOR: V 9. díle Tvojí tváře bude v porotě bratr Tomáše Kluse!

VIDEO: Milan Peroutka měl s Cooliem zásadní problémy. Poznali jste z jeho vystoupení, co při nácviku nezvládal?

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama