Aktualizováno 7.5. 2017 22:56

Milan Peroutka vyhrál 11. díl Tvojí tváře: Jeho hermafrodit dojal porotu i diváky v sále

Tvoje tvář má známý hlas: Vítěz - 11. díl
Zdroj: TV Nova

To nejlepší nakonec. Sympaťák Milan Peroutka se představil jako operní dvojice Andrea Bocelli a Sarah Brightman. Díky svému dalšímu triumfu zkompletoval tři vítězství, což se jen tak nevidí. Ale do finále se dostal jen o fous.

 

Reklama
 

V desátém díle Tvojí tváře se Milan divákům představil jako sexy snědý americký zpěvák Ne-Yo. A to byla role, která mu byla šitá na míru! Teď to ale měl mnohem složitější. Talentovaný zpěvák se musel vžít do role, tedy dvojrole, operní dvojice Andrea Bocelliho a Sarah Brightman. Jak se dokázal poprat s nelehkým úkolem? Předvedl naprosto nadlidský výkon a nenechal jedno oko suché! Všem neustále dokazuje, že v soutěži není pouze náhodou. Pravidelně se vyskytoval na předních příčkách v průběžném hodnocení. I když během posledních kol zaznamenal mírný úpadek, stále měl reálnou šanci dostat se do finále. Ale osud mu do cesty postavil téměř nepřekonatelnou překážku.

 

Jeden z nejúspěšnějších operních songů na světě. Milan věděl, že musí předvést něco, aby se dokázal probojovat do finále. Charismatický zpěvák je mužem (v tomto díle i ženou) mnoha tváří a věděl, že se do toho bude muset položit. A pak to přišlo. Rozhodl se, že na duet nepotřebuje žádnou pomoc. To se moc nelíbilo moderátorovi Ondřejovi Sokolovi, který si na duet brousil zuby již od samého začátku soutěže, ale Peroutka se nenechal přesvědčit. Na první pohled nemožný úkol, to by to ale nebyl Milan, kdyby nevymyslel něco extra! Navíc když přiznal, že k této operní písničce má silný vztah. Poprvé ji uslyšel na Mallorce s babičkou když mu bylo osm let. Jak si s tím teda nakonec poradil?

 

 
Na celý díl se podívejte ZDE
 

Nova.cz

Diskuze

7.5. | 22:57 Marika Bartošová
4
Náhlasit nevhodný komentář
:-(
Reklama
reklama