Aktualizováno 17.7. 2017 09:51

MILAN PEROUTKA a jeho Perutě jsou obklopeni tmou a světlem: Nový průlomový klip je venku!

Perutě
Zdroj: oficiální zdroj

Nový klip kapely Perutě je načichlý kontrastem tmavé a světlé barvy a má solidně zaděláno, aby se stal hitem léta. Podaří se Milanovi a klukům dobýt české hitparady?

Kapela Perutě pro fanoušky hraje chytlavé písničky vlastní tvorby již od roku 2013. Její aktuální složení je následující: Zpěvák Milan Peroutka, kytarista Šimon Martínek, pianista Daniel Rojek, baskytarista Michal Beneš a bubeník Michal Jiráň. A ku příležitosti vydání klipu Perutě plánují speciální online křest, kdy místo tradičního koncertu budou chatovat s fanoušky a odpovídat na jejich otázky.

„Tenhle koncept jsme zvolili ze dvou důvodu: vždycky chceme být fanouškům blíž, já třeba na koncertech chodím mezi publikum, abychom se víc propojili, a tak možnost si vzájemně zachatovat nám přijde jako nejlepší řešení, zvlášť v dnešní době. A za druhé máme přes léto kupu koncertů, můžem si teda křest „zopakovat“ na každém z nich, nemáme potřebu kvůli tomu dělat jeden speciální koncert. Hodně fanoušků by se za námi do Prahy nemuselo dostat a my chceme naši hudbu přiblížit všem,“ vysvětluje Milan.

Videoklip byl natáčen v FZG studiu v Klecanech, což je malé městečko na severu Prahy. A to vše pod vedením Jakuba Mahdala, známý spíše pod svým pseudonymem „Mahdies“ a hlavní roli Sofie ztvárnila Karolína Růžičková. Text písně složil kytarista Šimon Martínek, jestli má pro něj hlubší význam však neprozradil. „Každý si v tom musí najít svoje,“ říká s úsměvem.

Nový klip kapely Perutě naleznete
ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE ŠIBAL! Poznáváte kluka s hlavou v písku? Zářil v Tvojí Tváři i seriálech televize Nova!

NO TOHLE?! Milan Peroutka propadl zálibě, která je v mnoha českých městech zakázaná! Je v nebezpečí?

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama