Aktualizováno 9.9. 2017 23:27

MASKÉŘI SI DALI ZÁLEŽET: Která proměna druhé dílu Tvojí tváře se vám líbila nejvíc? HLASUJTE!

Tvoje tvář má známý hlas: Nej proměny - 2. díl
Zdroj: TV Nova

Katy Perry, John Newman nebo třeba Depeche Mode - nejen tyto proměny jste mohli vidět ve druhém díle Tvojí tváře. Která ale u vás zvítězila na plné čáře? Hlasujte!

tvoje tvář má známý hlas

Speciální číslo (Adéla Gondíková, Aleš Háma, Jakub Kohák) – Boney M: Hooray! Horray! It´s a Holi – Holiday!

Druhý díl Tvojí tváře odstartovali Aleš Háma, Jakub Kohák a Adéla Gondíková, kteří si střihli Boney M. Pro Aleše to nebyla žádná novinka. Ve třetí řadě to byl právě on, který si slavnou kapelu střihnul.


Leona Machálková jako Britney Spears: Ups I did it again

Pro Leonu Machálkovou to nebylo vůbec snadné číslo. Musela se naučit takzvanou mrtvou mimiku - tedy žádné zvedání obočí či křivení nosu. Maskéři si ale s touto proměnou vyhráli. No, nebyla Leona k sežrání?


Jitka Boho jako Marilyn Manson: Sweet dreams

Tak z téhle proměny doslova běhal mráz po zádech. Otrhané svatební šaty a drsný výraz Jitky, ze kterého šel strach. No, potkat takhle Jitku v noci by nebylo úplně příjemné, no ne? 

 

Aneta Krejčíková jako Etta James: At Last

"Musím říct, že mi z tvého výkonu spadly zuby!" Takhle okomentoval vystoupení Aleš Háma. A my s ním naprosto souhlasíme. Taky jste během čísla měli na krajíčku?


Berenika Kohoutová jako Katy Perry: Roar

Tak tohle bylo opravdu odvážné a pro člověka, který trpí fobii z hadů, naprosto nepředstavitelné. Berenika nejen, že zvládla uzpívat tento náročný song, ale dokonce souhlasila s tím, že si dá hada za krk a za to si zaslouží velký obdiv, souhlasíte?


Dalibor Gondík jako Dolly Parton: Jolene 

Dlouhé šaty, boty na podpatku, blond paruka - to je pro každého muže velká výzva. No, kde jinde by si pánové mohli vyzkoušet jiné pohlaví, když ne v show Tvoje tvář má známý hlas? Dalibor se tohoto úkolu zhostil s grácií a s country písní všem vytřel zrak!


Hlasujte na další straně!

 

soltes

Diskuze

11.9. | 14:36 milina09
0
Náhlasit nevhodný komentář
Tak já třeba koukám a posledně u mne bodoval pan Matonoha.Byl skvělý.Není to soutěž čistě o zpěvu,ale je to zábava.A vlastně to není ani skutečná soutěž.Tak to chápu a i se bavím.
11.9. | 14:29 janakv54
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Oni taky ti zpěváci, co si je tahají, už nejsou zrovna moc známí (aspoň tedy mně!) a ti účinkující jakbysmet. Právě se jdu na internet podívat, kdo že to je ten Jan Kopečný, nevím ani, kdo je to Jan Maxián a o Jitce Boho jsem jen tak jaksi slyšela, ani mi není nějak extra sympatická.
10.9. | 14:23 Karel Úbl
-9
Náhlasit nevhodný komentář
vůbec nevím, proč tuhle ubohost stále opakují a tvrdí, že je to nejsledovanější, nejlepší. Z diskuzí s mnoha známými vím, že na to téměř nikdo nekouká. Asi se dobře baví ti umělci, ale pro diváka je to zívačka.
reklama