Aktualizováno 23.6. 2017 15:26

MARKÉTA KONVIČKOVÁ prozradila plány do budoucna: Tvoje tvář ji inspirovala k zásadním změnám v kariéře!

Zdroj: oficiální zdroj

Půvabná Markéta Konvičková, která zazářila ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas, už ví, jakým směrem by se chtěla vydat. Její touhy směřují až do zahraničí! S čím se Markéta svěřila?

Markéta Konvičková odstartovala kariéru v SuperStar a od té doby už vydala několik alb, byla součástí několika projektů a účinkovala ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Co ji v poslední době nejvíce inspiruje? „Mě všeobecně inspiruje to, co tady v Česku moc nikdo nedokáže, proto je to ve světě, protože to jsou nejlepší světoví zpěváci, takže mě inspiruje koukat na dokumenty nebo na koncerty třeba Beyoncé nebo Christiny Aguilery. To jsou pro mě ty největší hlasy a největší ikony, kam já bych se chtěla jednou dostat," rozpovídala se Markéta.


A právě show Tvoje tvář má známý hlas ji namotivovala k dalším zajímavým projektům. „Namotivovala mě teď Tvoje tvář, během které jsme museli skloubit hodně věcí najednou za strašně krátkou dobu. Tak jsem si řekla, že si tohle postavím i na svoje koncerty, takovou malou crew tanečníků, vizážistů, takže máme navržené speciální kostýmy, máme tam i světelné efekty... A to je ta motivace dělat tady něco, co jde cítit ze zahraničí. Nemám pocit, že je tady hodně mladých zpěvaček, které by to dělaly. Tady jsou holky s kapelou nebo jsou s tanečnicemi, já bych chtěla takovou malinkatou show v podstatě donést," rozvášnila se Markéta, která pro své fanoušky chystá řadu překvapení.


A právě tuhle blonďatou krasavici můžete vidět i v rámci projektu Ynspirology. I ona má pro své fanoušky během dvou dnů nějaké to poselství, které by jim chtěla předat. „Moje poselství je předat lidem dobrou energii ze svých písniček. Začínám na hlavní stage od pěti hodin do půl šesté, takže tam mohou lidi vidět můj blok písniček, ať už třeba autorských nebo ty, které mi složili, takže v podstatě takový minikoncert,“ dodává Markéta Konvičková.

110

GALERIE: Markéta Konvičková

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Markéta Konvičková - koncert

Hodnocení:

Během projektů Ynspirology se představí i řada dalších umělců. Na koho se můžete těšit? To zjistíte ZDE! Tak nezapomeňte dorazit o víkendu 24. a 25. června na parkoviště u obchodního centra na Zličíně!


 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama