Publikováno 14. 5. 2017

Markéta KONVIČKOVÁ ŠOKOVALA: Klidně bych nafotila rajcovní snímky! Jak to půvabná blondýnka myslí?

Markéta Konvičková
Zdroj: instagram / youtube

Blonďatá finalistka famózní show Tvoje Tvář má svoji kariéru solidně rozjetou. Vždycky milá a usměvavá Markéta tentokrát šokovala přiznáním o svém přítelovi. Jakmile dostala nabídku, přítel musel ustoupit do pozadí.

  tvoje tvář má známý hlas

 

Dvaadvacetiletá Markéta Konvičková, které přátelé neřeknou jinak než Konev, je česká talentovaná zpěvačka. Účastnila se talentových soutěží Werk Anděl Třinec a Havířovské noty. Poprvé celorepublikově na sebe upozornila jako finalistka soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se probojovala až do nejlepší desítky. Kromě zpěvu se věnuje modelingu a focení. Na svůj mladý věk toho stihla už spousta: vydala tři desky a odkoncertovala přes 200 koncertů.


To je jenom pár důležitých informací o třinecké divě. Přitom stačilo málo a Markétu jste mohli vidět v jedné z předchozích řad Tvojí tváře. Nakonec z toho sešlo, ale to vůbec nikomu nevadí. Ztvárnila spousta krásných zpěvaček a ukázala všem své krásné křivky. Dokázala dvakrát zvítězit . Poprvé jako PITBULL a následovně jako ARETHA FRANKLIN. Díky tomu si zajistila místo ve finálové čtyřce.

 


TO TU JEŠTĚ NEBYLO: Rozhodněte, jakou píseň Markéta Konvičková zazpívá!

 
 

Nyní se můžete dozvědět několik zajímavostí z jejího života. Věděli jste například, že:


1) I blondýna může byt promovaná inženýrka
Markéta Konvičková tu a tam rozhodně překvapí. Na rozdíl od dalších hudebních hvězd je velice vzdělaná. Úspěšně odmaturovala na Střední škole hotelové a obchodně podnikatelské. Momentálně studuje na Ekonomické fakultě Vysoké školy báňské v Ostravě. Časově vytížená zpěvačka zvládla vystudovat bakaláře a pokračuje dále ve studiu Ekonomie a managementu. Rozhodla se totiž, že se stane inženýrkou. Sama uznává, že jí nikdo nevěřil, ale že je bojovnice, která se nikdy nevzdává. Navíc ve znamení býka.

 

2) Existují i třinecké Spice Girls
Třiadvacetiletá Ewa Farna si nikdy moc nerozuměla se zpěvačkami. Ovšem velká výjimka z hudební branže je právě Markéta Konvičková. Holky bydlí i vedle sebe v Třinci. Třetí do tria holek ze Slezska je zpěvačka Eliška Mrázová, známá spíše pod uměleckým jménem Elis. Společně si zazpívaly jako trio. Mezi další její přátelé z hudební branže patří Boris Carlof z kapely Toxique, který jí pomohl produkovat její poslední album Tablo.

 

 

3) Telefon od Hugha Hefnera se neodmítá
Obléknout si svatební šaty a být chvíli za princeznu - po tom touží většina žen. A proto Markéta neváhala a oblékla si svatební šaty. Stala se to totiž tváří kolekce svatebních účesů. Pohledná Konev je nejen talentovanou zpěvačkou, ale i modelkou! Zároveň netrpí studem a zahlásila, že kdyby se jí ozval PLAYBOY, určitě by na nabídku snímků kývla. Tím by zajisté splnila sen mnohým mužům.

 
 

4) Musela opustit přítele!
Ovšem tohle všem pánům zlomí srdce. Markéta má totiž přítele. Díky tomu, že si pečlivě střeží svůj osobní život a rozlišuje pracovní a soukromý život, o něm skoro nikdo nevěděl. A to jsou spolu už dva roky! Momentálně však žijí několik měsíců v odloučení. Ona v Praze, kam se musela přestěhovat kvůli účasti v show Tvoje Tvář má známý hlas. A on musel zůstat v Ostravě, kde pracuje v rádiu. I přesto Markétku často navštěvoval v Praze a byl jí velkou oporou během soutěže.

 

TO VÁS DOSTANE: Čtrnáctiletá Markéta Konvičková a její velká vášeň! Čím chtěla být jako malá holka?

 

5) Její hvězda stoupala rychle
I přes deváté místo v soutěži Česko Slovenská SuperStar, to byla ona, kdo jako první ze všech účastníku vydal desku. Tehdy jí bylo teprve patnáct let. Povedlo se jí navíc sehnat hvězdné kmotry pro svojí prvotinu s názvem Na šňůře perel. Jsou to Leoš Mareš a Michal David. Na úspěšném albu se podílelo spousta velkých jmen jako je Petr Bende nebo Luboš Nečas.

 


6) ...ale dokud se zpívá, ještě se neumřelo
Na svém kontě má přes 200 odehraných koncertů. Stihla i dvě zahraniční turné. V Chorvatsku a v Turecku. Odjezdila i šňůru koncertů jako předskokan slovenské kapely No Name. Dále si vyzkoušela i duet s legendární českou skupinou Citron - šlo o předělávku písně Už couvám a vánoční píseň Vánoce v dlani - obě tyto písně se také objevily na kompilačním albu Songs for 2011. Svojí úplně první tour zakončila v pražském Hard Rock Cafe. Právě z této akce vzniklo i DVD s názvem Markéta Konvičková a No Talking Band - Hard rock cafe live.


7) I kapka krve je důležitá
Podílí se na řadě dobročinných akcí. Je tváří projektu „Konvička pro život“ – akce na podporu dárcovství krve. A také spolupracuje s Nadačním fondem Venduly Svobodové „Kapka naděje“ - Pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby a pro děti, jejichž onemocnění vyžaduje transplantaci kostní dřeně. Dále spolupracuje s Unií Roska Ostrava.

 

 

8, Stačilo málo a zpěvačkou by nebyla

Říkali jste si, jak je možné, že během show dokáže nejen skvěle zpívat, ale také tančit? Je to proto, že Markéta už jako malá holka se věnovala tanci a jak sama přiznala, nikdy zpívat nechtěla a vždy chtěla být tanečnicí. To se ale změnilo a po účinkování v SuperStar se zpěv stal její srdeční záležitostí.

 

Připomeňte si i její nejvtipnější moment ze zákulisí! Zažila taky hodně trapné momenty, kam si musela tenkrát strčit klobouk? A v paměti určitě utkvěla její mongolština. A nejlepší na konec: její pánevní rodeo, které nenechalo nikoho v klidu.Jak to s Markétou celé dopadne? Dokáže vyhrát velkolepé finále? O tom se můžete přesvědčit již tuto neděli od 20:15 na NOVĚ.


A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!NEPŘEHLÉDNĚTE
:
Znamenité finále Tvojí tváře UŽ DNES VEČER: Souboj o výhru, duety, vtipné okamžiky a ohromné překvapení!

CO JSTE NEVĚDĚLI O PEROUTKOVI: Doma chová slepice a všechny se jmenují úplně stejně!

ULIČNICE MARTHA: Měla rozepře v rodině i ve škole. Vyhodili ji, ale svého snu se nevzdala!

Nedokončila školu, přesto patří mezi nejlepší české herečky! A tohle vše o Tatianě Vilhelmové víte?

 

 

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama