Publikováno 18. 5. 2017

DRSNÉ CHVÍLE pro Markétu Konvičkovou: Jak zvládala odloučení od přítele a nápor v Tvojí tváři? Lehké to nebylo!

Zdroj: TV Nova

Markéta Konvičková, krásná finalistka show Tvoje tvář má známý hlas, svou kariéru rozjíždí ve velkém i po show, která pro ni byla obrovskou školou života. Kde se na ni nyní můžete podívat?

Třiadvacetiletá Markéta Konvičková opět ukázala, jak skvělá zpěvačka je. Dokázala skloubit zpěv, tanec a herectví, kterého se tolik bála. Markéta se veřejnosti poprvé ukázala v patnácti letech, kdy se přihlásila do soutěže SuperStar. Od té doby uplynulo už 7 let a Markéta se posunula mnohem dál!

Co musela Markéta kvůli show obětovat ? Šla by do toho znova ?

Reklama


Markéta se musela kvůli show přestěhovat do Prahy. Sbalila si kufr, svého psa, ale přítele nechala doma. S přítelem bydlí společně na Moravě a kvůli show to bylo jejich první delší odloučení. Markéta musela ustát třífázové tréninky a víkendové koncerty, které měla i během natáčení. I přes tuto obrovskou zátěž by šla do show znova. Svěřila se také, že účast ve Tváři pro ni byla rozhdoně těžší než účast v SuperStar – za týden se totiž musela naučit vystupovat jako někdo jiný, kdežto v SuperStar byla sama za sebe. Na druhou stranu si Tvář více užila – a to se počítá!

Markéta nelení ani po skončení účasti v show, natáčí například videoklip ke své nové písni. Co dalšího o sobě prozradila? Na to se podívejte ve videu!

 

Na Markétu se můžete těšit na koncertě show Tvoje tvář má známý hlas, kde bude vystupovat společně s ostatními účastníky. Kde zakoupit lístky? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

TO VÁŽNĚ? Slušňák Milan Peroutka prozradil, o čem sní. Je to úchylné!

DOMINANTNÍ KONVIČKOVÁ: Téměř se slzami v očích prozradila, co ráda dělá mužům

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama