PŘEHLED: 9. díl Tvojí tváře bude ve znamení velkých hitů! Kromě Barcelony přijde také Máma!

Aktualizováno 25.10. 2017 18:55
Tvoje tvář: Kdo se v koho promění - 9. díl
Zdroj: TV Nova

V sobotním devátém díle show Tvoje tvář má známý hlas uslyšíte píseň Máma od nestárnoucích Luneticu, zazní také song od Ariany Grande a chybět nebude ani Monserrat Caballé nebo Bruno Mars!

tvoje tvář má známý hlas

Tomáš Matonoha jako Scooter: Maria
Tomáš se už dvakrát proměnil v drsného zpěváka, ve druhém díle ve frontmana kapely Depeche Mode a ve třetím díle velel Pražskému výběru. Teď na Toma čeká frontman německé kapely Scooter. Drsný blonďák H.P. Baxxter, který má psa Hectora, miluje anglická auta a od šesti let hraje na kytaru, bude pro herce velký oříšek. Tak uvidíme, jak se mu to podaří!

Jan Maxián jako Patti Smith: Because The Night
Z Honzy se stane opět žena! A to americká zpěvačka, hudebnice, spisovatelka, textařka a básnířka, která se řadí mezi protagonisty amerického punku. Z jeho úst zazní song Because The Night. Honza tak bude mít opět dlouhé vlasy a jak je vidět, tentokrát menší poprsí.

Jan Kopečný jako Bruno Mars: Runaway Baby
Známý song, na který jste již několikrát tančili. Právě Runaway Baby od Bruna Marse uslyšíme v podání Honzy Kopečného. Amerického producenta a zpěváka s oficiálním jménem Petera Gena Hernandeze už jste v Tvojí tváři mohli slyšet a to v podání Aničky Fialové a Milana Peroutky. Jak se Honzovi podaří střihnout jeho hit?

Dalibor Gondík jako Lunetic: Máma
Kdo by neznal slavný hit kapely Lunetic, slova k písni byste jistě mnozí z vás dokázali odrecitovat i ve tři hodiny ráno! A právě do frontmana Martina Kociána se převtělí Dalibor. Věděli jste, že název kapely pochází z anglického slovat lunatic, který v překladu znamená „blázni, šílenci? Dáda to bude mít těžké, ale jistě si s proměnou poradí.

Leona Machálková jako Blondie: One Way Or Another?
Americká hudební skupina, která si svou největší slávu prožila v sedmdesátých letech – takoví jsou Blondie, kteří v roce 2006 byli zařazeni do Rock´n´Rollové síně Slávy. A právě do frontmanky Debbie Harry se převtělí Leona. Jak bude vypadat jako krátkovlasá blondýnka? To uvidíte už v sobotu v devátém díle Tvojí tváře.

Aneta Krejčíková jako Gwen Stefani: What You Waiting For?

Gwen Stefani je americká zpěvačka, módní návrhářka a příležitostná herečka, která svou kariéru odstartovala v roce 1986, tehdy jako frontmanka skupiny No Doubt. V roce 2002 si vzala muzikanta Gavina Rossdala, se kterým má dva syny, Kinghstona a Zumu Nestu. Aneta si od této známé star střihne hit What You Waiting For. Těšíte se na její vystoupení?

 

Tvoje tvář: Jitka Boho jako Montserrat Caballé a Freddie Mercury: Barcelona

Montserrat jsme v Tvojí tváři už jednou viděli a to v podání Honzy Ciny, který v jedenáctém díle druhé řady všechny naprosto odrovnal a dostal plný počet bodů. Tentokráte uvidíme duet s Freddiem a uslyšíme známou píseň Barcelona. Jak se s tímto úkolem Jitka popasuje? A do koho se promění? Bude z ní žena, nebo muž? Nebo ztvární jako Milan Peroutka obě hudební ikony najednou? To uvidíte už v sobotu v Tvojí tváři.


Tvoje tvář: Berenika Kohoutová jako Ariana Grande: Side To Side

Berenika si do devátého dílu vylosovala mladou americkou herečku a zpěvačku Arianu Grande, která se narodila na Floridě a svou hereckou kariéru odstartovala v brodwayském muzikálu. Na svém kontě má řadu ocenění, například za své debutové album  Yours Truly, které se umístilo na prvním místě amerického žebříčku Billboard 200. Jak si s touto sexy kráskou poradí Berenika?

 

Nenechte si ujít devátý díl fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, který na obrazovkách televize Nova odstartuje v sobotu 28. října ve 20:20.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes