Aktualizováno 18.5. 2017 16:29

LIVECHAT S VÍTĚZKOU TVOJÍ TVÁŘE ZRUŠEN: O náhradním termínu vás budeme informovat

Tatiana Vilhelmová - 1
Zdroj: Profimedia

Omlouváme se, ale z nečekaných důvodů musel být živý chat s vítězkou show Tvoje tvář má známý hlas zrušen. Náhradní termín je v jednání a budeme vás brzy informovat.

Před začátkem soutěže byla nejvíce podceňovaným účastníkem show Tvoje tvář má známý hlas, svými perfektními výkony však naprosto uhranula diváky a porotu a zaslouženě zvítězila.


Tatiana patří mezi neobsazovanější české herečky, přitom nechybělo málo a sympatickou Tatianu bychom spíše znali jako tanečnici. Několik let navštěvovala hodiny tance a baletu. Možná i díky tomu dokonale zvládala v show neskutečné taneční kreace – stojka, rozštěp, to všechno zvládla!
Ve světě showbyznysu se pohybuje už od svých 17 let, kdy hrála ve svém prvním filmu Indiánské léto. Od té doby stihla natočit přes 30 filmů a mihla se ve 40 seriálech. Posledních sedm let chodí s talentovaným zpěvákem Vojtěchem Dykem, se kterým vychovává své tři děti.

Její poslední a vítězné vystoupení (jako Zuzana Navarová) skoro všechny rozplakalo. Píseň Andělská je založena jen čistě na zpěvu a není na ní nic hereckého. Žádná chyba se tak neschová a neztratí v aranžmá, které je v tomto případě opravdu prosté. Sama Vilhelmová svoji účast považovala za překvapující: „Já jsem byla ráda, že jsem se dostala do finále. Vůbec by mě to nenapadlo a vlastně to ani nebyl můj cíl,“ prozradila během posledního čísla.

Omlouváme se, ale živý přenos musel být z nečekaných důvodů zrušen. Náhradní termín je v jednání, budeme vás informovat.

 
A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Ondřej Ruml přiznal: Byl to můj IDOL už od dětství! O kom z Tvojí tváře se tak rozvášnil?

TO VÁŽNĚ? Slušňák Milan Peroutka prozradil, o čem sní. Je to úchylné!

 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama