Aktualizováno 17.5. 2017 10:40

LIVECHAT S FINALISTKOU TVOJÍ TVÁŘE: Na dotazy diváků odpovídala krásná a vtipná Markéta Konvičková

Markéta Konvičková
Zdroj: Nova.cz

Nejmladší soutěžící show Tvoje tvář skončila třetí, ale titul jednoho z nejoblíbenějších účastníků jí nikdo neveme. Markéta Konvičková svými výkony ukradla srdce nejednoho muže a ve středu odpovídala nejen na jejich zvídavé dotazy.

tvoje tvář má známý hlas

Konev“ skončila v zábavné televizní show třetí za nedostižnou herečkou Tatianou Vilhelmovou a synem bubeníka Olympicu, Milanem Peroutkou. Přesto však nemusí smutnit! Po účasti ve finále soutěže Československá SuperStar má na kontě další velký úspěch.


Ve světe showbysnysu, i přes svůj nízký věk, není nováčkem. Třinecká diva má kromě účasti v SuperStar na kontě přes 200 koncertů, turné v Chorvatsku a Turecku a 3 vydaná alba. Přitom stačilo málo a v soutěži jste ji nemuseli nikdy vidět! Je to proto, že se Markéta už jako malá holka věnovala tanci a jak sama přiznala, nikdy zpívat nechtěla a vždy chtěla být tanečnicí. 

Bylo velmi dojemné, když oblečená jako frontman kapely Metallica téměř se slzami v očích prohlásila: „Já si to užila moc a je mi líto, že to končí!“

A nezapomeňte! Vstupenky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde si je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

JE ROZHODNUTO: Jakou píseň jste vybrali pro finalistku Tvojí tváře Markétu Konvičkovou?

DOMINANTNÍ KONVIČKOVÁ: Téměř se slzami v očích prozradila, co ráda dělá mužům
 

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama