Publikováno 6. 10. 2017

VIDEO: S*áči! řvala Leona Machálková při tréninku na vystoupení v Tváři. Jak reagoval Martin Dejdar?

Zdroj: TV Nova

Leona Machálková si do šestého dílu pořadu Tvoje tvář má známý hlas vylosovala zpěvačku a herečku Queen Latifah a bude od ní zpívat píseň When You’re Good to Mama. Leona se bude muset převtělit do rázné černošky, což pro drobnou blondýnku nebude vůbec jednoduché. Toho se obává i Martin Dejdar. Dokáže z Leony udělat ráznou bachařku?

tvoje tvář má známý hlas

Píseň When You’re Good to Mama je z celosvětově známého filmu Chicago. Tento song zpívá Queen Latifah, která v klipu ztvárňuje velmi svéráznou černošskou bachařku. S touto rolí se musí poprat i Leona Machálková. „Teď si představ, že všichni tihle lidi se ti vzbouřili a ty je musíš všechny srovnat.“ říká Martin Dejdar Leoně. Ta se místo rázného postoje a slov zmohla jen na „Holoto líná, nástup na rozcvičku!“.

Leona Machálková jako Queen Latifah.


Leoně zpěv ani pohyb na jevišti nedělají problém, má ale trochu problém s hraním. To je patrné i z reakcí hereckého mistra Dejdara. „Počkej, holoto líná, to je jak z Obušku z pytle ven, tady jsi v lochu.“ Drobná blondýnka měla ale s touto rolí problém a ne a ne to zahrát dobře. „Holota neee. Já z tebe tu svini bachařskou neudělám,“ zoufá Martin Dejdar.

Leona Machálková jako Queen Latifah.


Jestli se Leona Machálková dokáže správně vžít do role rázné bachařky, můžete vidět v fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas v sobotu 7. října ve 20:20 na Nově.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

aso

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama