Aktualizováno 13.9. 2017 14:28

Dlouhonohá kráska jako porotkyně ve 3. díle Tvojí tváře: Z jejího pohledu se vám podlomí kolena!

Tvoje tvář má známý hlas: 4. hostující porotce - 2. díl
Zdroj: TV Nova

V sobotu se bude v show Tvoje tvář má známý hlas opravdu na co dívat! Která kráska usedne do ryze mužské poroty?

tvoje tvář má známý hlas

Nedávno jsme vás informovali o tom, že v jednom z dílů čtvrté řady Tvojí tváře bude jako hostující porotkyně Karolína Kurková. A nenechali jsme vás dlouho čekat! Už v sobotu ji můžete vidět na obrazovkách televize Nova ve třetím díle Tvojí tváře. Tahle sexy žena bude hodnotit výkony osmičky soutěžících. 

Karolína se narodila 28. 2. 1984 v Děčíně. Její otec Josef je český basketbalista, a tak se není čemu divit, že Karolína měří téměř dva metry. Už v patnácti letech se díky svým přátelům dostala k modelingu a jelikož má souměrnou postavu a krásné rysy ve tváří, ihned podepsala modelingovou smlouvu s firmou Prada. Netrvalo dlouho a Karolína odcestovala za svým snem do New Yorku. Tehdy jí bylo pouhých sedmnáct let a už předváděla modely pro různé známé módní firmy. Karolínu si zamilovali a i dnes patří k nejžádanějším modelkám. To dokazuje i to, že byla andílkem Victoria´s Secret.

Karolína se nevěnuje jenom modelingu, ale zahrála si také v několika snímcích. Za zmínku jistě stojí její filmový debut My Sexiest Year, který si střihla v roce 2007. Po dvou letech jste ji mohli vidět také ve snímku G. I. Joe.

New Yorku zůstala věrná i nadále. Momentálně žije v newyorské části TriBeCa s výhledem na Madison Square Garden. S manželem Archiem Drurymem má dva syny, staršího Tobina Jacka a mladšího Noaha Leee. A jak to tak u modelek bývá, i Kurková se věnuje charitě. V březnu 2006 obdržela cenu nezisková organizace Women Together za humanitární práci a práci pro charitu a v roce 2008 jí televize E!Entertainment Television zvolila nejvíc sexy ženou světa.

 

A právě tato slavná světová a hlavně česká kráska bude v porotě! Tak se dívejte! Třetí díl show Tvoje tvář má známý hlas v čele s Karolinou Kurkovou startuje na obrazovkách televize Nova v sobotu 16. září ve 20:20! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama