KONEČNÁ A VYSTUPOVAT: První slova Bereniky Kohoutové o rozchodu s manželem. Přiznala, co za ním stálo

Aktualizováno 22.11. 2017 11:47
Zdroj: TV Nova

Filmový producent Pavel Čechák doprovázel Bereniku Kohoutovou na každém kroku, ale na posledních akcí chyběl. A měl k tomu vážný důvod. Talentovaná zpěvačka se totiž s manželem rozešla. Nyní exkluzivně prozradila proč.

tvoje tvář má známý hlas
Berenika Kohoutová vyhrála show Tvoje tvář má známý hlas! Tahle zpráva nebyla možná úplně očekávaná. Ale stalo se a zcela zaslouženě. Ve Tváři si vysloužila přídomky rebelka a provokatérka. Byla jak lehkonohá tanečnice na ostří žiletky. I přes to zaslouženě vyhrála.

V úterý odpovídala na dotazy diváků TV Nova v živém chatu. Promluvila nejen o vztahu k ostatním soutěžícím, ale také úplně poprvé o rozpadu svého manželství.

Tvář pro Bereniku byla po pracovní stránce skvělou zkušeností, doufá, že se jí díky účasti otevřou nové příležitosti jako zpěvačce. Následně však překvapila přiznáním, že se jí rozpadlo manželství s Pavlem Čechákem.

Celý život ji obklopuje muzika a herectví a této kariéře také Berenika dala přednost před svým vztahem s filmovým producentem. „Dobře, tak já to teda řeknu. S manželem jsme se na začátku Tváře rozešli, takže mě moc nepodporoval. A je to venku,“ přiznala zpěvačka moderátorce Veronice Petruchové.

S bývalým manželem Táni Vilhelmové chodila Berenika od roku 2011. Pár měl roční pauzu, než si řekl své ano na jaře 2016. O rozchodu doposud Berenika veřejně nepromluvila. Proto možná někoho překvapilo, že zde máme další hvězdný rozchod. Po tolika letech rozchod krásného páru nikdo nečekal.
 

Maci/nova.cz