KONEC KARIÉRY? Jan Cina a Berenika Kohoutová mění profese. Budou se starat o budoucnost národa!

Publikováno 12. 11. 2017
Zdroj: TV Nova

Berenika Kohoutová a Jan Cina po vítězství v jedenáctém kole Tvojí tváře přišli se zajímavým ohlášením. Definitivně přestávají působit na umělecké scéně a stěhují se do sekce vzdělávání – oba se stali kantory! Ale být učitelem není zaměstnání, je to poslání. Zvládnou to?

Přehrát poslední díl

V současnosti je pro získání učitelského místa oficiálně zapotřebí pedagogické kvalifikace a učitelské způsobilosti pro zvolené předměty a stupně školy, na kterých chcete působit. Ovšem zdá se, že Honza i Berenika potřebnou kvalifikaci mají!Ač sice jsou oba stále studenti, Jan studuje alternativní a loutkové divadlo na DAMU a Berenika se učí umění herectví na Pražské konzervatoři, očividně se rozhodli, že by chtěli sami vzdělávat ostatní studenty. Alespoň tak to vypadalo během rozhovoru v ateliérech Tvojí tváře, kde oba svým výkonem doslova „ukradli show“ a zcela zaslouženě vyhráli. Pokud se tedy dali na vzdělávání, kdo by je nechtěl mít za profesory?
Já bych chtěla jen říct, děcka, že pokud se k těm maturitám letos nepřipravíte, tak nebudeme tak shovívaví jako minulý rok!“ začala tvrdě paní učitelka Kohoutová. I magistr Cina mluvil v podobném tónu „Kolegyně volila ještě celkem shovívavá slova, já bych tedy tak diplomatický nebyl!“ a následně téma školství zakončili poselstvím budoucím generacím: „Vstaňte od televizorů a věnujte se učení!

 

Proč dětem Berenika doporučuje čáru? A jaký předmět má Jan Cina nejraději? To zjistíte ve videu!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 


 

Maci/nova.cz