Aktualizováno 18.5. 2017 13:30

VIDEO: Porotci tvrdě zkritizovali své vystoupení ve finále Tváře! Jeden z nich to údajně celé pokazil!

Zdroj: TV Nova

Zpívající porotce v Tvojí tváři vídáme jen sporadicky. Ale když už se do toho dají, stojí to za to! Finálová píseň poroty se ale neobešla bez chyb. Který z porotců to zkazil a kdo výkon zachránil?

Jak už je v show Tvoje tvář zvykem, porota si čas od času připraví nějaké to hudební číslo. Jinak tomu nebylo ani ve finále 3. řady.

Se známým trojlístkem porotců, Iva Pazderková, Jakub Kohák a Janek Ledecký, si zazpíval také čtvrtý přizvaný člen poroty, kterým pro finálový díl nemohl být nikdo jiný než vítěz 2. řady Tvojí tváře Jan Cina.

Porota to rozjela ve velkém a zazpívala hit populární americké hiphopové skupiny The Black Eyed Peas. Hitem Let's Get It Started tak porotci odstartovali celý finálový díl.

Janek Ledecký se v rozhovoru rozpovídal o tom, že v 80. letech nevěřil, že rap jako nový styl přežije. „Myslel jsem, že je to taková kratochvíle, která přežije půl sezóny,“ sdělil Janek.
Určitě vás zajímá, jestli byl výkon pro porotce těžký? Ne! „Pod vedením našeho milovaného, zbožňovaného a jediného předsedy to bylo samozřejmě jednoduché,“ řekla na adresu Jakuba Koháka Iva Pazderková. Podle poroty ale výkon nebyl bez chyb a údajně vše jistě zachránila maska Janka Ledeckého.
 

Reklama

Na celý rozhovor se podívejte ve videu. Na vystoupení se podívejte ZDE.A pokud chcete vidět své oblíbence na jednom pódiu, máte jedinečnou možnost v unikátním koncertu, na kterém se objeví účinkující ze všech tří řad Tvojí tváře! Více informací najdete ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

JE NEJ! Kdo vyhrál velkou anketu o diváckého vítěze Tvojí tváře? A kdo je na dalších místech?

Proč vyhrála Tvář právě Tatiana Vilhelmová? Pravý důvod vás dostane!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama