Publikováno 10. 9. 2017

John Newman byl pro Jana Kopečného náročný. Z čeho měl největší obavy?

Zdroj: Nova.cz

Jan Kopečný se stal vítězem druhého dílu Tvoje tvář má známý hlas. Během rozhovoru prozradil z čeho měl během této proměny obavy nebo co ho naopak potěšilo.

tvoje tvář má známý hlas


CELÝ 2. DÍL TVOJÍ TVÁŘE: Depeche Mode, Britney Spears i Marilyn Manson!


Muzikálový zpěvák Jan Kopečný se v druhém dílu Tváře proměnil v Johna Newmana a jeho výkon byl skvělý. To také potvrzuje výhra v soutěži. Samotné vystoupení ale nebylo pro Jana úplně jednoduché. "Byl jsem z toho strašně nervózní, protože to číslo bylo poměrně velký a náročný. Měli jsme tam choreografii a pak takový pád do tanečníků, kteří mě nesli. V tom jsem zpíval ty vysoký tóny, takže samozřejmě nervozita obrovská, ale fantastický to bylo." Největší odměnou pro zpěváka je spokojený publikum. "My herci, zpěváci to máme tak, že to je pro nás to nejvíc, takže když se lidi dobře baví, tak my jsem nadšení."

Podívejte se na vítězné vystoupení Kopečného:Při tréninku kromě zpěvu a tance dělal zpěvákovi největší problém paradoxně text. "U mě je vždycky úskalí text. Naučit se ho tak, jak má být, je pro mě to nejhorší," přiznal zpěvák.

A jaké byly pocity těsně po vítězství? "Měl jsem samozřejmě radost, ale my tohle s kolegy nebereme jako soutěž. Důležitější je pro nás to, že můžeme výhrou někomu pomoci."Další týden se zpěvák bude připravovat na třetí kolo: "Vždycky jsem se obával nějakého hiphopera... takže jsem ho samozřejmě dostal. Ale uvidíme, jak se s tím poperu.
 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

kaja

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama