Aktualizováno 10.10. 2017 15:41

Jeho hlášky odbourají každého. Dnes slaví narozeniny největší smíšek Tvojí tváře! Uhádnete kdo?

Jakub Kohák v dětství
Zdroj: Instagram

Všude, kde se objeví, se smíchem popadáte za břicho. Jeho hlášky v show Tvoje tvář má známý hlas si diváci zamilovali. Který smíšek dnes slaví narozeniny?

tvoje tvář má známý hlas

Charismatického režiséra, herce a dvojnásobného tátu Jakuba Koháka dobře znáte ze show Tvoje tvář má známý hlas, kde se objevuje nejen v roli porotce, ale občas si střihne i nějaké to speciální číslo. Jeh talent však sahá mnohem dál! Jako režisér i herec točí nepřehlédnutelná díla. Nejvýraznějšími z nich jsou kultovní seriál a následně i film Okresní přebor.

Možná ale nevíte, že původně měl seriál jen režírovat. Nakonec nezůstal pouze za kamerou a představil se výrazným způsobem i před ní. V show Tvoje tvář má známý hlas je už zkušeným porotcem. Svými hláškami a vtipnými poznámkami pokaždé zaboduje.

Jakub Kohák má za sebou i prestižní ocenění. Na festivalu v Cannes byl zařazen do světového výběru Young Directors (mladí režiséři) a je držitelem ceny Anděl za nejlepší videoklip. Jako herec se objevil například v pohádce Čert ví proč, v dalším seriálu Doktoři z Počátků, ve filmech U mě dobrý, Hlídač č. 47 nebo v hlavní roli filmu Instalatér z Tuchlovic. Dnes slaví své 43. narozeniny!

16

Jakub Kohák je nepřehlédnutelnou tváří Tváře

Zdroj: TV Nova

Jakub Kohák

Hodnocení:

Jakubovi přejeme spoustu tvůrčí inspirace, vše nejlepší k narozeninám a hlavně spoustu legrace!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 

TV Nova

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.