Publikováno 3. 7. 2017

ODHALENO: Anička Fialová má nového chlapa! Podívejte se jak jim to spolu sluší!

Anna Fialová
Zdroj: TV Nova

Je krásná, talentovaná a odborníky považovaná za velmi nadějnou herečku! O kom je řeč? Přeci o vnučce herce Karla Fialy - Anně Fialové, která dnes slaví 22.narozeniny! Podívejte se jaký dárek si nadělila!

Po absolvování výtvarné základní školy se Anna rozhodla pro pražskou konzervatoř, kde si vybrala hudebně-dramatický obor. Svoji první větší roli získala v české filmové komedii Román pro ženy, kde si zahrála dceru jedné z hlavních postav. Další roli získala v muzikálu Golem a kromě filmu a seriálu působí i v Národním divadle nebo divadle Kalich. Dále se objevila ve filmech Kouzla králů, Osudové peníze, Bella Mia, Lída Baarová a nedávno se objevila i na plátnech kin ve filmové trilogii Zahradnictví.

17

GALERIE: Anna Fialová

Anna Fialová - 7

Hodnocení:

Do podvědomí diváků TV Nova se Anna Fialová nejvíce dostala především svojí účastí v populární show Tvoje tvář má známý hlas, kde předvedla nejen úžasné proměny, ale i skvělá hudební a taneční vystoupení. Zahrála si Jimma Carreyho, zpěvačku Siu, legendární Whitney Houston nebo sexy zpěvačku Britney Spears. Její vystoupení dokázala pobavit, ale i dojmout.

Na premiéru nového českého filmu vyvedla i svého nového přítele

Aničce přejeme k jejím 22. narozeninám vše nejlepší! A vy si teď připomeňte její čísla v show Tvoje tvář má známý hlas.NEPŘEHLÉDNĚTE
:

YEMI O TVOJÍ TVÁŘI: Co byl největší problém? Choreograf konečně promluvil!

NO TOHLE?! Milan Peroutka propadl zálibě, která je v mnoha českých městech zakázaná! Je v nebezpečí?


Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama