Aktualizováno 13.9. 2017 18:57

DOKONALÝ VÝBĚR: Jaké songy v sobotu hvězdy Tvojí tváře zazpívají? Bude to rockové a sexy!

Tvoje tvář má známý hlas: Kdo se v koho promění - 3. díl
Zdroj: TV Nova

Beth Ditto, Tina Turner nebo sexy diva Christina Aguilera. Nejen takové proměny čekají diváky ve třetí řadě show Tvoje tvář má známý hlas. Co ale oblíbené hvězdy zazpívají?

tvoje tvář má známý hlas

Jan Maxián jako Beth Ditto: Heavy Cross
Když si Honza Maxián vylosoval korpulentní americkou zpěvačku, neměl moc tušení, o koho se přesně jedná. Během týdne nacvičování mu došlo, že tohle číslo nebude vůbec jednoduché. Tahle šestatřicetiletá zpěvačka se narodila do chudé americké rodiny. Když jí bylo třináct, odešla od matky a začala žít s tetou. V devatenácti letech se stala členkou kapely Gossip, se kterou setrvala až do jejího rozpadu v roce 2016 a v roce 2013 si na Havaji vzala svoji přítelkyni Kristinu.

 

Leona Machálková jako Tina Turner: The Best
Jedna z nejpopulárnějších hvězd osmdesátek, žena s chraplavým hlasem, rocková zpěvačka a herečka – tak by se dala charakterizovat slavná švýcarská star Tina Turner, známá taktéž pod přezdívkou rocková babička. Je tedy jasné, že ztvárnění této zpěvačky bude pro Leonu velký oříšek. Podaří se jí to podle představ? To uvidíte už v sobotu!

 


Tomáš Matonoha jako Pražský výběr: Snaživec
Tomáš v sobotním díle ztvární frontmana české rockové skupiny, která byla založena v roce 1976 – zpěváka Michaela Kocába. Skupina byla v roce 1983 kvůli tehdejšího režimu zakázána a na pódia se mohla vrátit až ve druhé polovině 80. let. Mezi její členy patří také Michal Pavlíček, Vilém Čok, Klaudius Kryšpín a Jiří Hrubeš.

 

soltes

Diskuze

14.9. | 16:41 hajnej53
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Hmmm, a k čemu to jako je?? Dělat ze sebe někoho jiného, ne, neříkejte mi, že to je umění. Jo, i ve třídě jsme mívali takového toho třídního ........(však víte,co).
reklama