Aktualizováno 16.5. 2017 16:22

MILAN PEROUTKA OTEVŘENĚ: Ženy neřeším, jsou pro mě až na druhém místě. Co je pro něj důležitější??!!

Zdroj: TV Nova

Fešný finalista fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas si svou kariéru opravdu rozjel. A nezůstane jenom u zpěvu! Na které projekty se těší nejvíc a kdy pohledného Milana Peroutku opět uvidíme na televizních obrazovkách?

 

Sedmadvacetiletý Milan Peroutka je nadějný český zpěvák a herec. Už odmalička navštěvoval dramatické kroužky a hrál v několika divadelních představeních, byl členem umělecké skupiny OLDstars. Zahrál si i v několika českých seriálech, například Gympl s (r)učením omezeným, To nevymslíš! a Ordinace v růžové zahradě. V roce 2012 založil vlastní kapelu Perutě, jejíž první videoklip Postavím kolem nás zeď měl premiéru v únoru 2015. Velkou slávu mu přinesla účast v televizní show Tvoje tvář má známý hlas, díky niž množství jeho fanynek roste geometrickou řadou.


Co si ale o své účastí v soutěže i o svém velkém úspěchu myslí sám Milan? A jaké má plány do budoucna?


Dle vlastních slov je dost skromný, zároveň je ale na sebe hodně kritický. Přiznal se, že dosud neviděl některá svá čísla ze show Tvoje tvář má známý hlas. Prý až moc řeší, co všechno by se dalo udělat líp a takto zpětně to podle něj nedělá dobrotu. Ale i přes náročné úkoly si účast v soutěži moc užil. Moc se těšil na jinak obávané proměny do žen, až na trénincích prý zjistil, že to není tak jednoduché – problémy měl s ženskými pohyby, s ženskou chůzi i gestikulací. Pak to ale zvládl na výbornou – konec konců právě převtělení do Tiny Turner mu přineslo druhé vítězství (poprvé vyhrál jako Mika s písni Grace Kelly).

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama