Aktualizováno 7.8. 2017 16:45

SLAVNÁ ZPĚVAČKA RUSLANA přijela do Česka a diváci nevěřili. Jak dnes pěvecká diva vypadá?

Ruslana Sázavafest - 3
Zdroj: Nova.cz

Zpěvačka Ruslana, která se v podání Adély Gondíkové objevila i v show Tvoje tvář má známý hlas, v sobotu zavítala na festival Sázavafest. Jak vypadá po čtyřicítce?

O víkendu se v zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou konal 17. ročník hudebního festivalu Sázavafest. Jednou z hlavních hvězd byla i ukrajinská zpěvačka Ruslana. Ta v roce 2004 zvítězila v soutěži Eurovize s hitem Wil Dances. Ve 3. řadě Tvojí Tváře si ji střihla i Adéla Gondíková.

Vody malebného prostředí festivalu zčeřila v sobotu v podvečer. Ve svých 44 letech je stále ve formě a díky kombinaci zvučného hlubokého hlasu a neskutečné energii roztančila polospící a utahané publikum.

Na podiu to pořádně rozjela a při zpěvu nezapomněla ani  divoce tančit, stejně jako při svém největším hitu, Wild Dances, který byl koncertovým otvírákem. Celá show trvala něco přes hodinu a na konci došlo i na několik písní s ukrajinským textem. Během vystoupení nechybělo ani hecování a chválení publika, které velmi často obšťastňovala větou „I love you“ a nezapomněla přidat i pár českých výrazů.

Video z koncertu Ruslany najdete od konce 13. minuty.

Při loučení podarovala publikum mnoha vzdušnými polibky a kdo chtěl, mohl si třeba i pro polibek přijít na následnou autogramiádu. Na té se totiž interpretka velmi ochotně vyfotila s každým z příchozích fanoušků, kteří dostali podpis i věnování. I oni mohli vědět, že i s blížící se padesátkou je opravdu krásná.

110

GALERIE: Zpěvačka Ruslana vystoupila v Čechách. Jak dnes tato pěvecká diva vypadá?

Zdroj: facebook/RuslanaOfficial

Ruslana Sázavafest - 4

Hodnocení:


ČTVRTÁ ŘADA SHOW TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS STARTUJE UŽ V SOBOTU 2. ZÁŘÍ VE 20:20 NA NOVĚ!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nova.cz

Diskuze

7.8. | 21:40 svarcovaerika0123
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Gondíková ať představuje kohokoliv, tak má pořád stejně našpulenou hubu. To neumí jiný ksicht?
reklama