Aktualizováno 11.10. 2017 15:04

HOSTUJÍCÍ POROTCE: V 7. díle Tvojí tváře vás pobaví herečka ze seriálu Doktoři z Počátků!

Tvoje tvář: Hostující porotce - 7. díl
Zdroj: TV Nova

Narodila se v Šumperku, původně měla být zdravotní sestrou, její životní cesta ji ale přivedla k herectví a znát ji můžete například ze seriálu Doktoři z Počátků. Víte, o kom je řeč?

tvoje tvář má známý hlas

17. květen 1986 – to je datum, kdy se narodila tato česká divadelní, televizní a filmová herečka. I přesto, že měla být zdravotní sestrou, rozhodla se, že začne účinkovat v šumperském divadle. Poté zkusila přijímací zkoušky na přazskou DAMU, u kterých uspěla! Když v roce 2008 zdárně ukončila DAMU, začala působit v Divadle na Vinohradech. Už víte, o kom je řeč?

Pokud jste hádali herečku Lucii Polišenskou, měli jste pravdu! Právě ona se stala už sedmou hostující porotkyní ve čtvrté řadě Tvojí tváře. Na obrazovkách televize Nova jste ji mohli vidět například v seriálu Doktoři z Počátků, ve kterém si zahrála Linu.

 

Lucie má na svém kontě nominaci na cenu Thálie, a to za roli Marty Dekasové ve hře Noční motýl Městského divadla v Kladně. A aby toho nebylo málo, v roce 2015 přesídlila do Národního divadla.

Kromě divadelních a seriálových rolí si herečka střihla také role filmové. Její debutová role byla ve snímku Svatba na bitevním poli, následovaly další role, například ve filmu Jak se zbavit nevěsty, Bludičky, Kobry a užovky a další.

Jak si povede jako hostující porotkyně a jaké vtipné komentáře bude mít na konto soutěžících? To se dozvíte už v sobotu 14. 10. ve 20:20 v sedmém díle show Tvoje tvář má známý hlas. Tak se určitě dívejte!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

soltes

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.