Finalista Tváře JAN KOPEČNÝ odpovídal ŽIVĚ

Aktualizováno 27.11. 2017 15:49
Jan Kopečný
Zdroj: Maci/nova.cz

Byl jediným mužem ve finále poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas. A tedy nejlepším mužem podzimního ročníku. Jak na soutěž vzpomíná? Co mu dala a co vzala? A co plánuje do budoucna?

tvoje tvář má známý hlas


ROZHOVOR ZAČNE V pondělí 27. 11, v 15.00 SEČ. PODÍVEJTE SE NA NĚJ!

Zpěvák a herec Jan Kopečný patří mezi nejpopulárnější tváře české muzikálové scény, ale televizní diváci ho dosud příliš neznali. Vše ale změnila hudební show Tvoje tvář má známý hlas, kde naplno předvedl své umění. Existuje něco, co Honza nedokáže zazpívat? Po 12 dílech show to není úplně jisté...

Osmadvacetiletý Jan, rodák z Českých Budějovic, měl na začátku své kariéry velké štěstí. Nebýt náhody, možná bychom jej na prknech divadel tak často nevídali. Jeho první konkurz byl na roli v muzikálu Hamlet v Divadle Broadway. Tam nakonec ztvárnil postavu Rosenkranze. Byla to jeho první větší role v Praze a poté se mu nabídky jen hrnuly!
 

119

GALERIE: Jan Kopečný ve 4. řadě Tvojí tváře

Zdroj: Nova.cz

Tvoje tvář má známý hlas - Jan Kopečný - 3

Hodnocení:


Založením je spíš rocker. Ve Tváři ho nelákalo ztvárnění popových idolů jako je třeba Justin Bieber nebo Enrique Iglesias. S tímto hudebním žánrem se neztotožňuje a upřednostňuje třeba kapely Queen, Metallicu nebo The Scorpions. Proto mu vystoupení v roli Jasona Derula nesedlo a na ztvárnění se to odrazilo.

Dámy, pozor! Jan Kopečný je momentálně nezadaný! Navíc se narodil ve znamení lva, takže by měl perfektně vycházet s lidmi a být průbojnou a vyrovnanou bytostí, která ví, co chce.

Podívejte se exkluzivně do zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas!
 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TEST PRO OPRAVDOVÉ ZNALCE: Záludné otázky napříč všemi díly 4. řady Tvojí tváře! Troufnete si na ně?

Markéta Konvičková šokovala: Český slavík by se měl přejmenovat! Navrhla nový název

Nova.cz