Svůdný striptýz, skvělá vystoupení a Ester Ledecká: Takhle odstartovala nová řada Tvojí tváře

Aktualizováno 1.9. 2018 23:02
Tvoje tvář - 1. díl - Už dnes večer - po vystoupeních
Zdroj: TV Nova

Pátá řada velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas odstartovala na obrazovkách televize Nova. Byla to jízda!

Už je to tady! Jedinečné proměny, dokonalá vystoupení, plno zábavy a hlavně osmička talentovaných umělců, kteří vás budou bavit. Třeba herec Robert Jašków se v prvním díle promění do Tilla Lindemanna z Rammstein a střihne si jednu z jejich neznámějších písní.

Pátá řada oblíbené soutěže Tvoje tvář má známý hlas začne pěkně zostra! Na diváky čekají hned dvě proměny v opačné pohlaví, bude se zpívat německy i anglicky, zazní také drsný gangsta rap a především dojde už podruhé v historii soutěže na pánský striptýz. Tentokrát to čeká urostlého Honzu Révaie. Zejména televizní divačky se tak mají na co těšit!

A diváci se mohou těšit i na skvělé hosty! V prvním díle na porotcovskou židli usedne fenomenální sportovkyně, která je jedinou ženou v historii, která získala zlatou medaili na zimních olympijských hrách současně ve dvou různých sportech. Samozřejmě se jedná o Ester Ledeckou, která doplní Aleše Hámu, svého otce Janka Ledeckého a Jakuba Koháka. Jak bude hodnotit výkony soutěžících? Bude hodná, nebo přísná?

To ale zdaleka není vše! Tak nezapomeňte! Nažhavení nováčci, výzva za výzvou, plno překvapení!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Maci