Publikováno 18. 4. 2017

VIDEO: Milan Peroutka měl s Cooliem zásadní problémy. Poznali jste z jeho vystoupení, co při nácviku nezvládal?

Zdroj: TV Nova

Další kolo Tvojí tváře Milana Peroutku opravdu dostalo! Mladý talentovaný zpěvák přiznal, že měl opravdu značné problémy. Poznali jste z jeho vystoupení, co ho trápilo?

Milan Peroutka to v dalším kole Tvoje tvář má známý hlas rozjel jako americký rapper Coolio. V exkluzivním rozhovoru po vystoupení však přiznal, že tentokrát to pro něj byl opravdu oříšek. „Největší noční můrou bylo zapomenutí textu, ještě ve výtahu jsem jel jen dvě sloky,“ přiznává Milan, který do poslední chvíle nosil text písně Gangsta´s v roztřesených rukách.


Představa hiphopového žánru Milana děsila a jeho nervy začaly pracovat už po losování. „Měl jsem z toho žaludeční neurózu, když jsem to zjistil! Doufám, že hip hop už mít nebudu!“ dodává zpěvák.


132

GALERIE: TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 8. epizoda

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS: 8. epizoda - 1

Reklama

Hodnocení:


Sám Peroutka po vystoupení přiznal, že je se svým vystoupením překvapivě spokojený. Aby ne! I přes Milanovy obavy, vystoupení dopadlo naprosto famózně. Zpěvák to na pódiu opět rozjel a potvrdil, že jeho místo v soutěži není dílem náhody.


Jaké bude další vystoupení Milana Peroutky? Zábavnou show Tvoje tvář má známý hlas sledujte každou neděli od 20:20 na TV Nova!


A nezapomeňte! Lístky na jedinečný koncert show Tvoje tvář má známý hlas jsou stále k dispozici! Kde je zakoupit a na koho se těšit? To se dozvíte ZDE!DOPORUČUJEME:
DOŠLO I NA PĚSTI: Milan Peroutka se na tréninku Tváře pořádně rozjel! Proč praštil Yemiho?

SOUTĚŽ: Vyhrajte dva lístky na fenomenální koncert velkolepé show Tvoje tvář má známý hlas!

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama