Ester Ledecká promluvila o sportovním důchodu: Zpívání trénuje i na sjezdovce. VIDEO

Publikováno 3. 9. 2018
Zdroj: TV Nova

Je jí pouhých třiadvacet let, ale už nyní musí řešit, co bude dělat, až půjde do sportovního důchodu. Jedna možnost se nabízí. Ester Ledecká během porotcování v show Tvoje tvář má známý hlas promluvila o svých plánech do budoucna.

tvoje tvář má známý hlas

Ester Ledecká má dvě zlaté olympijské medaile (ze superobřího slalomu v alpském lyžování a z obřího slalomu na snowboardu), které si přivezla z únorové zimní olympiády. Nyní se sportovkyně představila ve zcela jiné disciplíně.

Dcera zpěváka a skladatele Janka Ledeckého tak následovala svého otce, který je porotcem úspěšného pořadu už od prvního dílu. Je vidět, že se dcera v mnoha názorech potatila a často se s tátou shodla. Snad jedinou výjimkou bylo hodnocení Jana Révaie alias Robbieho Williamse. Zde Ester, na rozdíl od táty, hodnotila plným počtem bodů.

Jak se jí v soutěži líbilo? „Je to hrozně fajn. Musím říct, že jsem nervóznější než všichni ostatní, a to včetně účinkujících. Ale oni jsou strašně šikovní všichni. Takže tam jenom sedím a užívám si to,“ prozradila mladá sportovkyně. Dostalo se i na její uměleckou krev. „Mě hrozně baví zpívat, zpívám stále. Na vleku, v autě, ve sprše, ale nevím, jestli bych byla schopná zpívat před lidmi. Ale baví mě to,“ uzavřela.

NA CELÝ DÍL SE PODÍVEJTE ZDE!

Nezapomeňte sledovat pátou řadu Tvojí tváře každou sobotu od 20:15 na Nově.


 

Maci