Publikováno 18. 8. 2017

Drsné odlévání masky v Tvojí tváři: Jitka Boho nemohla pod nánosem sádry dýchat!

Zdroj: TV Nova

Osm nových soutěžících, jedinečné proměny i hvězdní hosté! Taková bude čtvrtá řada úspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Jaké změny vás čekají a jak probíhalo odlévání masek u Jitky Boho?

Leona Machálková, Berenika Kohoutová, Aneta Krejčíková, Jitka Boho, Jan Maxián, Jan Kopečný, Tomáš Matonoha a Dalibor Gondík – to je nová osmička soutěžících čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas. „Super, přiznám se teda, že jsem velkou fanynkou tohoto pořadu, dýchala jsem s každým, koho jsem tam viděla," svěřila se Leona Machálková.

Reklama

18

GALERIE: Účastníci čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Zdroj: TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas: Jan Maxián

Hodnocení:

Celá osmička se už teď pilně připravuje na své hvězdné výkony. I přes to, že to jsou talentovaní a ostřílení umělci, jisté obavy panují. Kdo však žádné obavy nemá, jsou všichni maskéři a parukáři, jejich díla jsou vždycky dokonalá. Na začátku každé řady museli odlévat masky všech soutěžících a nejinak tomu bylo tentokrát. Tento náročný proces bohužel museli podstoupit všichni

Jak probíhalo odlévání masky u Jitky Boho? A jaké změny vás čekají během čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas? Nejen to se dozvíte v reportáži!


A nezapomeňte! Čtvrtá řada show Tvoje tvář má známý hlas startuje na obrazovkách televize Nova už v sobotu 2. září ve 20:20! 

 

aso

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Reklama
reklama