Publikováno 16. 5. 2017

DOMINANTNÍ KONVIČKOVÁ: Téměř se slzami v očích prozradila, co ráda dělá mužům

Zdroj: Nova.cz

Finalistka zábavné show Tvoje tvář Markéta Konvičková se začíná pěkně vybarvovat. prezentovala jako hodné a stydlivé děvče a ono ejhle. Nejprve prohlásila, že nabídka na focení z PlayBoye se neodmítá. Nyní vyzradila, že ráda rozkazuje mužům! A pro všechny má jeden (s)prostý vzkaz. Jaký?

 

Talentovaná zpěvačka, které nikdo už neřekne jinak než Konev, si opět vylepšila svůj životopis. Nejmladší účastnice Tvoji tváře se před mnoha lety probojovala do TOP10 Česko Slovenské SuperStar a nyní v Tváři skončila třetí. Dvojnásobná vítězka a jedna z nejoblíbenějších účastnic se rvala statečně jako lvice. Bohužel narazila na rozjetý vlak v podobě Tatiany Vilhelmové, kterou ve finále doplnil Milan Peroutka. Přesto třinecká diva nemusí být zklamaná, známe pořekadlo přece říká: Druhý je zklamaný, že neporazil prvního. Třetí je rád, že porazil čtvrtého. Takže přeci jenom jedno malé vítězství zažila!

Budoucí inženýrka si v soutěži vyzkoušela ledasco. Nevyjímaje ikony světové pop music, které pro ni nebyly nic těžkého. Naopak pravá výzva přišla ve ztvárňování mužů a zpěvaček s velkými hlasovými dispozicemi. Proto její dvě vítězství byla za PITBULLA a ARETHU FRANKLIN. Na obě vystoupení vzpomíná s láskou. Víc ovšem upřednostňuje amerického rappera. I ve finále se z ní stal muž. Zanedbaný recidivista a provokatér James Hetfield, povahově naprosto diametrálně odlišný od Markéty.

Já si to užila moc a je mi líto, že to končí,“ prozradila evidentně dojatá Markéta. Že k slzám neměla daleko se všichni přesvědčili po jejím posledním vystoupení. Prozradila, že se velmi držela a motivovala: „Konvičková! Musíš být tvrďák. Nemůžeš tady zničit podium a do toho začít brečet!“ Na velká slova došlo při otázce na oblíbené vystoupení. Bylo to její vítězné vystoupení v roli Arethy Franklin, které ztvární i na velkém koncertě v O2 aréně. „Bylo to velké! Jak pěvecky a i herecky. Prostě mě bavilo rozkazovat chlapovi!“ práskla na sebe se smíchem své dominantní sklony. Zároveň všem divákům vzkazuje: „Buďte ke mně hodní!“


Co Markéta více prozradila? S jakým blonďákem by si nejradši střihla duet? A rozhodně to není žádný Justin Bieber, ale pořádný tvrďák! A jak bude vzpomínat na svojí partu? To se můžete dozvědět z videa!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

TATIANA VILHELMOVÁ je vítězkou třetí řady Tvojí tváře: Jaké jsou její pocity těsně po výhře?

VIDEO: Milan Peroutka a jeho herecká premiéra. Před 11 lety zazářil vedle Ondry Sokola v Ordinaci

Nova.cz

Diskuze

Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
reklama